Youtube Music Açılmıyor Durduruldu Hatası ve Çözümü

img acıklama

Linux

Kurucu
Yönetici
Moderatör
13 Şub 2021
3,217
Youtube tarafından geliştirilen Youtube müzik uygulaması kullanıcılar tarafından oldukça yoğun bir ilgi ile karşılandı. Youtube Music uygulaması App Store ve Google Play Store marketlerinde haftalardır en çok indirilen uygulamalar sıralamasında üst sıraları zorluyor.

Youtube müzik uygulaması yeni geliştirildiğinden ilk aşamada bazı hatalar olacaktır. Özellikle ön bellekleme sorunu nedeni ile “Youtube müzil açılmıyor”, “Youtube müzik durduruldu” hatası alan kullanıcı sayısı azımsanmayacak kadar çok. Bu makalemizde Android cihazlarda daha sık rastlanan Youtube Music durduruldu hatası çözüm yollarından bahsedeceğiz.

Öncelikle belirtelim uygulama kritik bir güncelleme aldığında açılmaya biliyor. Bu yüzden ilk olarak uygulama bağlantılarından güncel sürüm olup olmadığını denetleyiniz. Daha sonra internet bağlantınızı kontrol edin ve en son olarak sorun devam ediyorsa ön belleği temizleyin.


Youtube Müzik Uygulaması Açılmıyor Çözüm

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Youtube Music uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

Yukarıdaki adımları uygulamanıza rağmen Youtube Music durduruldu hatası alıyorsanız yada Youtube Music bağlantı sorunu yaşıyorsanız uygulama sunucularında genel bir sıkıntı olabilir. Sorun platform tarafından çözülmeden uygulamayı kullanamayabilirsiniz.
 
Üst Alt