Yahoo Messenger for Windows 0.8.288 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
Yahoo! Messenger
Yahoo Messenger for Windows 0.8.288 indir.png


PC için Yahoo Messenger İndir Windows size ücretsiz hizmet verir ve kişileriniz çevrimiçi olur olmaz gözlemlemenizi ve onlara anında mesaj göndermenizi sağlar. Aynı zamanda sizi Yahoo Mail veya Yahoo Personals hesaplarınızda yeni e-postaya hazırlayabilir veya yaklaşan işlemleriniz varken Yahoo Takviminize ekleyebilir. Yahoo Messenger, bir İnternet bağlantısı beklentisiyle programı azaltan bir yedek form olan güvenlik duvarı desteği sağlar. Sohbetlerinizi saklama ve yazdırma becerisi ve en çok aradığınız hisse senetleriniz, haberleriniz ve spor başarılarınızla hızlı iletişim sağlayan sekmeli bir arayüz.

yahoo-messenger-windows


Yahoo Messenger, yeni versiyonunu yeni yönleriyle yeniden tasarladı. Resimleri tek seferde paylaşmanıza, canlı GIF'ler göndermenize ve yine de mesajları geri göndermenize olanak tanır. Tarayıcınız aracılığıyla Android, iPhone, masaüstü ve web'de kullanabilirsiniz. Önceki sürümleri bunu destekleyemez. Messenger'ı kullanmaya devam etmek için yeni sürümünü yükseltmeniz gerekiyor. Yahoo Messenger Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin.

Yahoo Messenger for PC

PC için Yahoo Messenger Özellikleri

İyileştirilmiş resim paylaşımı - şu anda birçok yüksek çözünürlüklü fotoğrafı aynı anda paylaşabilir ve bunları bir resim karuselinde görmek için çekebilirsiniz.  1. Gönderilmemiş - biraz üzgün ol? Sohbetten çıkarmak için tıklayın ve "Göndermeyi Geri Al" ı seçin.
  2. Beğeniler - Gönderenin takdir ettiğinizi fark etmesine izin vermek için bir mesaja veya resme tıklayın.
  3. Canlı GIF'ler - Tumblr'dan (Android, iOS ve web'den erişilebilir) canlı GIF'ler aracılığıyla kendinizi gösterin.
  4. Çevrimdışı ve küçük bağlantı tarzı - paylaştığınız her şey, çevrimiçi olduğunuzda bir kez yayınlanır.

 
Üst Alt