WORDPRESS SOHBET CHAT TEMASI

Profesyonel Chat Sohbet Teması WordPress Ücretsiz

Sizlere paylaşımında bulunduğum WordPress Teması Php 5.6 Versiyonunda çalışmaktadır. Responsive konumda olup Mobilden de rahatlıkla okunabilir.
Php Sürümünüzü 5.6 çekip ayarlandırmalar edebilirsiniz. İndex.php header.php footer.php gibi alanları kategori idlerini ayarlama edip rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tema son görümünü altta paylaşıyorum sizlerde biraz ayarlandırma yapıp temayı daha güzel konuma taşıyabilirsiniz.
Zapplet için jquery rahatlıkla okuyabiliyor temada nick yazan direk sohbete yönleniyor.
ssl aktif olan her sohbet chat appleti için direk join okuma özelliğine sahip. Php sürümüne mutlaka dikkat edin.
Hosting panelinizden 5.6 edip temayı yükleyip rahatlıkla kullanabilir biraz php bilginiz var ise üzerinde oynayıp daha güzel konumlara getirebilirsiniz temayı.
uolxbr.jpg

İndex.php dosyasında $cat = ‘6797’; kısmındaki rakamı kendi kategorinizin id numarasına göre düzenleyin. Kategori id numarasını Admin panelinizden Kategoriler kısmına gelip kategori linkinin üzerine geldiğinizde alt kısımda çıkan kategori linkinde kategorinizin id numarası yazmaktadır.
Diğer kısımları Admin panelinizdeki Tema ayarlarından yapabilirsiniz. veya tema dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Tema gayet şık bir görünüme sahip yinede bozuk kısımları olursa Google de araştırmalar yapıp Temayı daha profesyonel bir konuma taşıyabilirsiniz.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst