Windows Live Mail 16.4.3528.0331 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
windows-live-mail
Windows Live Mail 16.4.3528.0331indir.png


PC için Windows Live Mail Download, kişilerinize, e-postalarınıza ve takviminize kolay erişim için Microsoft'un en son ve akıllı istemcisidir (Windows temelleri 2012 takımının bir parçasıdır). Uygulama, Gmail, Hotmail, Yahoo, Mail Plus ve çok daha fazlası gibi farklı e-posta hesaplarıyla ilgilenir. Çevrimdışı olsanız bile uygulamanın birden fazla işlevinden yararlanabilirsiniz.

windows-live-mail-download

Windows Live Mail Özellikleri

Kendi Programınızı Oluşturun

Windows Live Mail, arkadaşlarınıza ve ailenize de yardımcı olabilecek yaklaşan etkinlikler için bir zamanlama yapmanızı sağlar. Bu olayları WLM hesabınızla ve aynı zamanda kullanabileceğiniz bir hatırlatıcıyla senkronize edebilirsiniz. Takvim, çevrimdışı zamanlarda da düzenlenebilir.

Sezgisel ve Özelleştirilmiş Arayüz
Hesaptan hesaba geçiş için simgeleri gösteren "Şerit" özelliğiyle diğer Microsoft uygulamalarıyla en çok benzer arayüz. Giriş sekmesi, e-postayla ilgili tüm işlevleri sunar. Bir metni yakınlaştırmak için Görünüm sekmesini kullanın. Diğer seçenekler sol panelde ve küçük bir takvim sağ tarafta. Hesap renginin değiştirilmesi, sıralama düzeninin ayarlanması, sohbet modunun etkinleştirilmesi, metin filtreleme ve çok daha fazlası gibi panelleri özelleştirebilirsiniz.

windows-live-mail-pc

E-posta için Birden Fazla Hesap
E-posta için birden fazla hesabı yönetin. WLM, aynı anda farklı hesaplardan e-posta göndermenize ve almanıza yardımcı olur. Program Gmail, Hotmail, Yahoo, Outlook ve çok daha fazlası için kullanılabilir. Uygulamanın artı noktası, e-postalarınızı çevrimdışı modda bile yönetebilmenizdir.

Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP, uygulamayı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir . Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Ücretsiz
Windows 32-bit için ücretsiz lisanslı Windows Live Mail ve sınırsız bir dizüstü bilgisayar ve PC'nin 64-bit işletim sistemi mevcuttur ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir. E-posta yazılımı kategorisine aittir.

windows-live-mail-free

Ana Özellikler

  • Kişilerinize, e-postalarınıza ve takviminize kolay erişim
  • Kendi Programınızı Oluşturun
  • Sezgisel ve Özelleştirilmiş Arayüz
  • E-posta için Birden Fazla Hesap
  • Windows ile uyumlu
  • Ücretsiz
 
Üst Alt