WindowBlinds for Windows 10.84

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
WindowBlinds
WindowBlinds for Windows 10.84 adasda.png


PC için WindowBlinds Windows, müşterilerin Windows masaüstü arayüzünü dış görünümler aracılığıyla özelleştirmesini destekler. Kaplanabilir özellikler, başlangıç paneli, görev çubuğu, pencere çerçeveleri ve ayrıca az sayıda. Windows temalarındaki her varsayılanı veya WinCustomize.come aracılığıyla indirilen her görünümü tanımlayın veya kişisel görünümlerinizi oluşturun. Renkleri, yazı tiplerini ve kaşif pencerelerini değiştirin, ardından daha sonra hızlı temas için hazır ayarlar gibi oluşturduklarınızı koruyun. Tamamen yeni kullanıcı arayüzü, basitçe özelleştirme yaratır. Ek olarak, büyük önizlemeler, düzeltmelerinizi önceden uygulamanızı sağlar. Programlanmış aralıklarla rastgele bir görünüm oluşturmak ve her oturum açtığınızda heyecan verici bir masaüstünde kendinizi merak etmek için WindowBlinds kurdu.

1613759917337.png
WindowBlinds benzer şekilde, kişisel görünümlerinizi planlamanıza olanak tanıyan harika bir cilt düzenleme uygulaması olan SkinStudio'yu içerir. Windows arayüzünün sadece ayarlamanız gereken kısımlarını özelleştirin, ardından SkinStudio gerisini organize edecektir. Bu, uzman olmayan kullanıcıların hızlı bir şekilde aşırı bir dış görünüm oluşturmasını sağlar, ancak ilerici kullanıcılar yine de Windows arayüzünün tüm özelliklerini planlamanın keyfini çıkarabilir.

PC Özellikleri için WindowBlinds
Optik Stiller
WindowBlinds içinde bulunan çeşitli dış görünümler arasından seçim yapın veya WinCustomize.com adresinden indirilebilen birçok görünüm arasından seçim yapın.

Yedek Kaplamalar
Çok az dış görünüm, kendi stillerinize uyacak şekilde yararlı olabilecek çok sayıda alt stile sahiptir. Daha sonra hızlı temas için ön ayarlar gibi stil karışımlarınızı da koruyabilirsiniz.

Kaymak
Dış görünümlerinizi duyarlılığın odak noktası oluşturur veya arka planlarınızla karışmalarına izin verir.

Renkler
Aşırı bir cilt keşfedin; ancak renk düzenlemesini ayarlamanız mı gerekiyor? WindowBlinds, oluşum menüsü aracılığıyla anında renk değişimlerine izin verir.

1613759967489.png

Dokular
WindowBlinds içinde bulunan dokulardan herhangi birini koyarak herhangi bir görünümü işaretleyin veya kişisel yapımlarınızdan herhangi birini uygulayın.

Explorer Arka Planları
O yorucu beyaz kaşif pencerelerinde görmekten yoruldunuz mu? Onları farklı kaşif arka planlarıyla değiştirin.

Harika format
Masaüstünüzü hızlı ve sezgisel bir şekilde işaretlemek için yapılandırma seçeneğini kolaylaştırdı. Daha önce masaüstünüze uyguladığınız koleksiyonlarınızı ve değişikliklerinizi anında önizleyin. Windows PC için WindowBlinds Free Download Yeni Sürüm. WindowBlinds'in tam bir çevrimdışı format yükleyicisidir.

Rastgele Görünümler
WindowBlinds, derileri programlanmış aralıklarla rasgele ayarlamanıza olanak tanır. Masaüstünüz kesinlikle bir daha yorucu olmayacak. Her oturum açtığınızda taze bir cilt ile tedavi edilirken.

Kişisel görünümlerinizi planlayın
Tüm satın alma işlemleri, kişisel görünümlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan WindowBlinds için harika bir eş uygulama olan SkinStudio'yu içerir. Kontrolleri, başlat menüsünü, görev çubuklarını, gezgin pencerelerini, yazı tiplerini, renkli arka planların yanı sıra SkinStudio ile düzenleme yapın.

Kullanımı basit
Değiştirmeniz gereken Windows arayüzü parçalarını özelleştirin ve SkinStudio gerisini organize edecek. Bu, uzman olmayan kullanıcıların aşırı cildi hızlı yapmasını sağlar. Aşamalı istemciler, Windows arayüzünün tüm özelliklerinin planlanmasından sürekli olarak yararlanabilir.
 
Üst Alt