Visual Studio 2010 Professional for Windows

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
visual-studio-2010
Visual Studio 2010 Professional for Windows adasda.pngVisual Studio 2010 Professional, nesneleri .Net platformuna dayalı olarak düzenlemek, hata ayıklamak ve oluşturmak için bağımsız bir kurulumdur. Windows, Windows Server, SharePoint vb. Tüm büyük platformlarla geniş entegrasyona sahip çok uluslu Redmond tarafından geliştirilmiştir.

visual-studio-2010-professional


Visual Studio 2010 Özellikleri
Visual Studio Code Portable
Görsel Code Portable, başlangıç kod düzenleyicisi, bir geliştirme aracı için çoklu platformdur ve ayrıca Linux, OSX ve Windows dahil tüm büyük platformları destekler. Bu güçlü ve en hızlı kod düzenleme aracı, kodu yakınlaştırmanıza, işlem referansının altını çizmenize ve verileri kolayca aramanıza, cihazlarda gezinmenize, klavyeyi, özelleştirmeyi, parçacığı ve çoklu dil desteğini vb. Destekler.

Hızlı Hata Ayıklama
Düzenleyici, hataları hızlı bir şekilde tespit etmek ve düzeltmek için çok akıllı hata ayıklama araçları sunar. Hata ayıklama kodu halihazırda eklenmiştir ve ayrıca, kesinti noktaları, yükleri çağırma ve etkileşimli bir konsol aracılığıyla hata ayıklayan çalışan uygulamalarla birlikte yayınlanır.

Programlanmış Dillerin Eklenmesi
F #, C ++ ve Silverlight tuşlarına basarak kolaydan en çok yansıtıcıya kadar sınırsız programlanmış dil eklenebilir. Burada, işlem kütüphanelerinde iş parçacıkları veya havuz basamakları kullanmayan birkaç işlemciyi deneyebilirsiniz.


visual-studio-2010-download


Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP ile özel uyumluluğa sahiptir ve uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemleridir. Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Shareware Lisansı
Microsoft Visual Studio 2010, Windows 32-bit ve bir dizüstü bilgisayarın ve PC'nin 64-bit işletim sistemi için mevcut olan bir shareware lisansına sahip olup, tüm yazılım kullanıcılarına belirli bir süre için ücretsiz deneme olarak sunulur, potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz indirilebilir. Kod düzenleyici / ide kategorisine aittir.

Özelleştirilebilir Arayüz
Çeşitli özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra çoklu ekran desteğine sahip arayüz, kullanıcıların yeni diller, temalar, hata ayıklama araçları ekleyerek ve farklı diğer hizmetlere bağlanarak özelleştirmesine olanak tanır. Bu uzantılar, işletim sistemini yavaşlatmadan ayrı ayrı çalışır.

Kod Parçacıkları ve Yerleşik Komutlar
HTML, Jscript ve ASP.Net için kod parçacıkları kullanarak en hızlı yazma, kolay web kullanımı yoluyla paketleri görüntüleyin ve uygulamanızı başlatın ve Windows 7 için çoklu dokunma, atlama listeleri, görev çubuğundaki Aero küçük resimleri ve bir çok daha fazla. IntelliSense seçeneği, değişken türlerine göre modülleri, işlev tanımlarını ve tamamlamayı içe aktarmaya yardımcı olan yöntem referanslarını vurgular. Yerleşik bir komut Git, düzenleyiciyi kullanarak farkları gözden geçirme, dosyaları aşama ve kaydetme işlemleri yapmanıza yardımcı olur.


visual-studio-2010-free-download


Ana Özellikler
  • NET platformuna dayalı nesneleri düzenlemek, hata ayıklamak ve oluşturmak için bağımsız bir kurulum
  • Redmond çokuluslu tarafından geliştirildi
  • Windows, Windows Server, SharePoint gibi tüm büyük platformlarla entegre
  • Hızlı Hata Ayıklama
  • Programlanmış Dillerin Eklenmesi
  • Windows ile uyumlu
  • Shareware Lisansı
  • Özelleştirilebilir Arayüz
  • Kod Parçacıkları ve Yerleşik Komutlar
 
Üst Alt