Valorant Şirinler: Profesyonellerle Ve Daha Yüksek Rütbelerle Mücadele

AkrepX

Forum Üyesi
Valorant-Smurfs.png

Valorant Şirinler: Profesyonellerle ve Daha Yüksek Rütbelerle Mücadele
Valorant Şirinler, rekabetçi bir valorant maçından zevk almak veya kazanmak isteyen çok sayıda oyuncunun sevincini çaldı. Pek çok Taktik Nişancı oyununu rahatsız eden bir sorun oldu ve şu ana kadar bunu düzeltmek için hala acil bir yanıt yok.

Riot Games geliştiricilerinin rekabetçi Valorant'ı oynaması eğlenceli ama zorlu bir oyun haline getirmek için sürdürdüğü çabalara rağmen, Şirinlerin varlığının Demir, Bronz ve Gümüş rütbelerine ait oyuncu grubunu rahatsız ettiği biliniyor. Valorant gümüş rütbesini nasıl alacağınızı öğrenin ?

Nelerdir Valorant Şirinler ?

Valorant'ta şirinlik nedir? Esasen daha fazla öldürme ve övünme hakkı elde etmek için daha yüksek bir rütbeye sahip bir ana hesaba sahipken, daha düşük bir rütbeye sahip başka bir hesapla oynamak basit bir eylemdir .

Bu aptalca veya fırsatçı gibi görünse de, her iki takımdaki diğer tüm üyeler için oyun deneyimini mahvediyor. Elbette, derecesiz modda yapmak, sizinkinden daha düşük rütbeli bir arkadaşınızla oynamak istediğinizi düşünürsek kabul edilebilir.

Yine de, valorant'ta smurf yapmak, arkadaşınızın oyunlarını geliştirmek için fazla bir şey yapmadan veya yeni bir şey öğrenmeden daha üst sıralara yükselmesini sağlar. Bu onların daha sonra sıraya girebilecekleri bir takıma katılmalarına ve düşük performanslarından dolayı dehşete düşmelerine yol açabilir.

Valorant Şirinlerle Başa Çıkmak

Valorant geliştiricileri sıralama sistemlerini yeniden ayarlamış ve aynı zamanda şirin durumlarını önlemek için hesap seviyelendirmeyi uygulamış olsa da, bu tür durumlardan kaçınmak için genel olarak özel bir çözüm yoktur.
Ancak, herhangi bir valorant maçınızda, özellikle de yüksek bahisli rekabetçi oyunlarınızda yiğit şirinlerle karşılaştığınızda yapabilecekleriniz:

Yeteneklerinizden En İyi Şekilde Yararlanmak

Bununla birlikte, herhangi bir Valorant ajanı, aşırı güçlü veya çatlak, yine de valorant ajan yeteneklerinizi etkili bir şekilde kullanarak alt edilebilir . Şirinlerin çoğu, yalnızca amaçlarını kullanarak öldürmeleri toplamaya odaklanır ve onlara buradan ulaşabilirsiniz.
Valorant-Agents-Abilities-1024x493.png


Yiğit ajan yeteneklerinizin en iyisini kullanarak, en becerikli oyuncuların bile kafasını karıştırabilirsiniz, bu da o önemli öldürmeyi kazanma şansınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Ama bunu alışkanlık haline getirme çünkü şirinler bu taktikleri zaten biliyorlar ve her tekrarı çabucak yakalayacaklar.

Öngörülemez Olmak

İşte bu yüzden öngörülemez olmak kesinlikle gereklidir: rakibinizi hazırlıksız yakalamak veya kafalarını karıştırmak için. Valorant Şirinler çoğunlukla başına buyruk oynayacak ve takımlarını nadiren destekleyecek, bu da onları takım arkadaşlarınızla kolayca tuzağa düşürecek bir hedef haline getirecek.

Mümkünse farklı yüksekliklerde iki kez göz atın veya şirinin artı işaretine girmenizi bekleyen sivri bir alandaki konumundan emin olduğunuzda anında döndürmeler yapın. Lütfen onlara bu tatmini yaşatmayın!

Stratejinizi Doğaçlama

Ekibiniz oldukça hızlı ve kötü bir şekilde dövüldüğünde, büyük bir siteyi doğru bir şekilde tutmuyor veya itmiyor olabilirsiniz. Satın alma turu sırasında bir plan düzenleyin ve her birinizi smurf ekibiyle doğru bir şekilde savaşmak için konumlandırmak için haritaya yerleştirebileceğiniz ping'leri kullanın.

Çok fazla oyuncu kaybettiyseniz ve bir şirine ve onun iki temel takım arkadaşına karşı bir debriyaj durumundaysanız, şirin ile uğraşmadan takım arkadaşlarına karşı yeni açılar bulun. Sage Barrier Orb, Viper orb, vb. kullanarak yetenekler, benzer sıralamadaki diğer rakiplere giderken şirinlerin ilerlemelerini sınırlamanıza yardımcı olabilir.

Dikkatli Alımlar

Valorant Şirinlere bir Operatör vermek, bir maçı kaybetmenin en hızlı yoludur. Yakınlarında bir operatör varken asla ölme hatasına düşmeyin ya da daha iyisi, operatör satın almayın. Sadece pahalı değiller, aynı zamanda şirinin onu şu anda yaptığınızdan astronomik olarak daha iyi çekebilmesi ihtimali de var.

Bu nedenle, fantom veya vandal gibi standart yiğit silahlara bağlı kalmak , 4-13'te kaybetme şeklinde tamamen yok olmaya karşı size hala gümüş bir şans sunuyor.
Standara-Valorant-Weapons-1024x576.jpg


Şirini Etkilemek

Bir şirine yem atmak zor olabilir ama asla imkansız değildir. Takımınız başak dikmek veya etkisiz hale getirmek için başka bir yere dönerken şirinin sizinle etkileşime geçmesini sağlamaya çalışabilirsiniz.

Bu şekilde, sadece takımınıza rakiplerinize karşı durumu tersine çevirmek için gerçek bir fırsat sunmakla kalmaz, aynı zamanda şirini, sizi ele geçirmek veya ani patlamayı/patlamayı veya yayılmayı önlemek arasında seçim yapmaları gereken bir duruma sokarsınız.

Kazananlar Vazgeçmiyor

Valorant Şirinler pişmanlık duymadan üzerinize yağıyor olsa bile, normal oyununuzu oynayarak ve ona daha yeni stiller ekleyerek işleri tersine çevirebilirsiniz. Phoenix flaşınızın Skye Flash'a yardım etmesini sağlayın veya İhlal Fay Hattını Omen's Paranoia ile eşleştirerek düşman ekibine çifte darbe vurun.

Ölümcül olabilen veya rakip takımın birkaç saniye duraklamasına neden olabilecek bu tür kombinasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek, düşman takımın gidişatını değiştirmenize de yardımcı olabilir. Gerekirse savaşın ya da teslim olun ama bir şirinin size bırakma cezaları kazandırmasına izin vermeyin.
 
Üst