Valorant Savaş Bileti Hakkında Her Şey

AkrepX

Forum Üyesi
Valorant-Battle-Pass.jpg


Valorant Savaş Bileti Hakkında Her Şey..

Valorant, Riot Games tarafından piyasaya sürülen 5v5 taktiksel bir FPS oyunudur. Lansmanından bir yılın ardından Valorant, eSports FPS kategorisinde kendisi için nihai tahtı talep edecek gibi görünüyor. Counter-Strike, Fortnite, Call of Duty gibi oyunların deneyimli oyuncularının hepsi bu eşsiz FPS oyununu denedi ve şimdiye kadar hem topluluk hem de oyuncular bu oyunu ve Valorant Battle Pass'ı seviyor.


pasted-image-0.png

Bu oyunun büyük başarısının ardındaki başlıca nedenlerden biri, geliştiricilerin bu oyunu hem gündelik oyunlara hem de eSpor Şampiyonasına hazır hale getirme çabalarıdır . Oyun mekaniklerine ve geri bildirimlerine yönelik çevik ve anlayışlı yaklaşımları, oyuncuların oyundan daha iyi keyif almalarına yardımcı oldu. Geliştiriciler, küçük ve büyük düzeltmeler ve hata düzeltmeleri uygulamaktan ( beta aşamasında ) bu çekici görünümlü oyunu tasarlamaya kadar, tüm doğru değişiklikleri gerçekleştiriyor, buna dünya çapındaki oyuncuların zevkine yalnızca başka bir katman ekleyen savaş geçiş sistemi de dahil.

Savaş Geçişi nedir?

Size oyun içi kozmetik ürünler sunarak, oyunun zorluklarını tamamladığınız ve oynadığınız saatler için sizi ödüllendiren bir oyun içi sistemdir. Bu öğeler, belirli kozmetik değişiklikler yapmanıza izin vererek oyununuzu size en uygun şekilde kişiselleştirmenize yardımcı olabilir. Valorant'ın her Perdesi ve Bölümü (tıpkı herhangi bir sezonda olduğu gibi) 50 katman (10 bölüme yayılmış) ve bir Son Söz ile birlikte gelir. Her biri belirli türde öğeler içerir ve bunlar premium ve ücretsiz ödüller arasında bölünür.

Görevleri tamamlayarak ücretsiz ödülleri almaya devam ederken, A Battle Pass, karşılaştırmalı olarak daha fazla ödül ve premium öğe elde etmenizi sağlar. Daha sonra, görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz XP puanlarını kullanarak veya oyun içi para birimi sistemi olan valorant puanlarını satın alarak bu öğelerin kilidini açabilirsiniz.

10 Bölümün her biri, beş premium seviye ödülü ve bir ücretsiz Bölüm tamamlama ödülü içerir. Her bölümün sonundaki ücretsiz ödüle, önceki görevleri tamamlayarak ve yalnızca Battle Pass'iniz olduğunda açılacak olan premium katmanları geçerek ulaşabilirsiniz.

Battle Pass'taki Görevler

Oyunu oynayarak kazanabileceğiniz ödül türlerini tanımadan önce, bu öğelerin kilidini açmak için tamamlamanız gereken görevlerin türünü öğrenmek için oyunda size iyi hizmet edecektir. Ayrıca, her bir ödülü kazanmak, Savaş Biletini tam olarak kullanmak için sadece iki ay içinde 1,372,000 DP kazanmanız gerektiğini öğrenmek faydalı olacaktır, ki bu da becerinize bağlı olarak yaklaşık 100 saat sürmelidir.
nNw0-3EZvFRlFvvHEbdJHE9IKAybuY-tgfPewMUFiAboSShtd7-TcclwfuzDRUqonW57IUNs1GHXEbC9O7jaMCSEqvYItDedL9ZjsnB0awbVtXu9JGzr1lO8WSSjkFDU-nxTiG3F

Günlük Görevler:

Bu görevler genellikle onları 24 saat içinde bitirmenizi gerektirir. Bu süreden sonra sıfırlanırlar ve tamamlamanız gereken yeni görevler alırsınız. Savaş Bileti almak, yeni görevleri erkenden almanızı sağlamaz. Ancak, Battle Pass ile aynı görevler için ekstra ödüllerin kilidini açabilirsiniz. Günlük görevler bazen bir veya iki oyunda tamamlanabilir, ancak meselenin özü, herhangi birini tamamladığınızda deneyim puanlarınızı artırmanıza izin vermesidir.

Haftalık Görevler:

Haftalık görevler, günlük görevlere kıyasla bunları başarıyla tamamlamak için daha fazla çaba göstermenizi gerektirir. Sizden maçları belirli sayıda oynamanız veya bir tür yeteneği belirli sayıda kullanmanız vb. istenebilir. Bu görevler, sizi günlük görevleri tamamlayarak kazanabileceğinizden daha fazla deneyim puanı ile ödüllendirmeyi teklif ediyor ve bir Savaş Bileti satın aldığınızda, ayrıca oyunu yalnızca sınırlı saatlerde oynadığınızda bunları kaçırmamalısınız.
Her iki görev türünün ortak örnekleri aşağıda verilmiştir:
 • Ultimate Yeteneği ' n ' sayıda kullanın .
 • Zırhları ' n ' defa satın alın .
 • Nihai Yeteneğin kilidini açmak için eklenen ' n ' sayıda Küre toplayın .
 • Bir Spike Ekin veya Dağıtın.
 • Bir veya daha fazla öldürme(ler) yapmak için rakibin silahını kullanın.
 • ' n ' sayıda vesikalık görüntü alın .
 • Bir veya daha fazla turda ilk öldürmeyi yapın.
 • ' n ' sayıda maç oynayın .
 • ' n ' sayıda maç kazanın .
 • Belirli bir toplam hasar rakamına neden olun.
 • Belirli yetenekleri bir veya daha fazla kez satın alın.
 • Ve bunun gibi.
Ek olarak, tamamladığınız her tur için varsayılan olarak 100 deneyim puanı ve kazandığınız her tur için 200 puan kazanacaksınız. Böylece kazanan takım sizseniz, günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak da alabileceğiniz deneyim puanlarının yanı sıra en az 2600 deneyim puanı kazanabilirsiniz.

Valorant Battle Pass'ta Ödüller

Valorant'taki Battle Pass, size oyun içinde on bölüme ayrılmış 50 ödül katmanının tamamını açma şansı sunuyor. Bu dağıtılan ödüller genellikle aşağıdaki kategorilere aittir ve mevcut Savaş Bileti (2. Perde 2. Bölüme ait) için ilgili ödülleri aşağıda gösterilmiştir:
Valorant Savaş Bileti

Valorant Savaş Bileti

Valorant Savaş Bileti

Valorant Savaş Bileti

Y2rgIaOInt_AC2Yc6-ypewBVeUbckiPP0h7IJgS3HHqhHdNRfpZvapJrOkeA2MTH9aqHMbQzqblHrNoHvI0N7NFkU9JeBAdICF6RgOz5oWnhVeqh0BIfQTq3N6KCQp0VKkCNXELG

dpqKfuEkkq0tBpmnI3zt69Km9J4M1MAwcg91xXXUidbSnUv0qa6V3JiwH8kiAQfLwrTAL8gvBRZXy8uTKM6XMGHnvzOAVHex1Z-qNyIBfLIzcNLt_NOZJ3HAx4crhVmM5OPvt33A

 • Silah Görünümleri
 • Oyuncu Kartları
 • Oyuncu Unvanları
 • Silah Arkadaşları
 • Duvar Spreyleri

Valorant Savaş Bileti Maliyeti

Valorant'ta Battle Pass'in maliyeti genellikle 1000 Valorant Puanıdır ve gerçek para harcayarak satın alınabilir. Satın alma maliyetinizi dengelemek için oyundaki Valorant Puanlarını geri kazanamazsınız, ancak bir meraklıysanız, kazanabileceğiniz öğeler sizin için satın alma maliyetini bile kolayca karşılayabilir.

Valorant Battle Pass Almalı mıyım?

Savaş Biletini almanın ötesinde, geri sayım sıfırlandıktan sonra her gün mağazadan oyunda yeni öğeler satın alma fırsatına sahip olacaksınız. Ancak, bu ürünlerde daha düşük indirimler almanız veya bunları mağazanızda asla bulundurmayabilmeniz genellikle mümkündür. Bazı öğelerin yalnızca Savaş Bileti ile sınırlı olması da mümkündür. Bu nedenle, yeni görünümler, kartlar, tılsımlar (silah arkadaşları), spreyler ve unvanlar elde etmek istiyorsanız, onları kazanmak için en iyi seçeneğiniz Savaş Biletidir.

Meraklılar ve koleksiyoncular için Battle Pass, oyun içi öğelerin birkaçını isteğinize göre kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz yeni öğeler elde etmek için mükemmel bir sistemdir. Sıradan bir oyuncu için bile, bu öğeler oyuna daha fazla değer ve ferahlık katabilir, burada bir oyuncu bunları heyecan verici daha yeni ajanlarla eşleştirmek için kullanır . Ek olarak, oyunun bu yılın sonuna kadar oyuna 30 karakter eklemesi planlanıyor. Öyleyse Savaş Biletinizi hazırlayın!
 
Üst