Valorant Battlepass Hızlı Kılavuzunda Seviye Atlayın

AkrepX

Forum Üyesi
Valorant-Battlepass-Level-Up.png

Valorant Battlepass Hızlı Kılavuzunda Seviye Atlayın...
Valorant Battlepass, oyunu oynarken oyun içi ödüller kazanmanın en uygun fiyatlı yollarından biridir. Ana karakteriniz olarak oynamayı seçebileceğiniz Valorant Agent ne olursa olsun, Spike Rush, Derecelendirilmemiş, Rekabetçi, Ölüm Maçı, Escalation, Replication ve Snowball gibi farklı valorant oyun modlarından herhangi birini oynamak için deneyim puanları (XP) kazanmaya devam edeceksiniz. Kavga etmek.

Ancak, Battlepass'ın son günlerinin yaklaştığını gördüğünüzde, mümkün olduğunca erken maksimum valorant deneyim puanı kazanabilmeniz için oyun modlarınızı seçerken mantıklı olmanız gerekir. Bunu başarmanın birkaç yolu var ve işte bilmeniz gereken her şey.

Valorant Battlepass Seviye Atlama İpuçları

Sıradan bir yiğit oyuncuysanız, oynadığınız, kazandığınız veya kaybettiğiniz her oyunda toplanacak olan deneyim puanlarını almakta acele etmenize gerek olmayabilir. Yine de, maçın MVP'si olduğunuzda daha yüksek bir XP bonusu kazandırdıkları için bu maçları kazanmak önemlidir.

Bunun yanı sıra, ne yazık ki dünyadaki diğer milyonlarca oyuncu kadar sık valorant oynayamayan oyuncular, seçici oynayarak Valorant Battlepass seviyelerini daha hızlı yükseltebilirler. Oldukça basit. En az sürede sizi en çok ödüllendiren oyun modunu oynarsınız.
Valorant-Battle-Pass-Level-Up-1024x493.png


Unutmayın, XP kazanmak yeni bir Valorant ajanının kilidini açmaya da yardımcı olur. Böylece valorant maçları oynayarak, yani Valorant Battlepass ögeleri kazanarak, valorant ajanlarının kilidini açarak ve valorant hesap seviyenizi artırarak (valorant yama 3.02'den tanıtıldı) ikili avantajlardan daha fazlasını elde edersiniz.

Günlük Görevlerinizi Tamamlayın

Günlük Görevler, Valorant Battlepass seviyenizi yükseltmenin en önemli ikinci yoludur. Her gün, bölgeniz için günlük saatin ne zaman sıfırlandığına bağlı olarak , Günün İlk Galibiyeti bonusuyla birlikte iki günlük görev alırsınız . Eski görevlerin her biri size 2.000 XP sunuyor ve ilk kazanma bonusu size kolay bir 1.000 XP veriyor.
Valorant-BattlePass-Level-Up-Daily-Missions-1024x436.jpg


Bu görevleri tamamlamak genellikle oldukça basittir, burada görev kriterleri aşağıdakiler arasında olabilir:
  • Düşman Silahıyla Öldür
  • Küre topla
  • 10 Headshot alın
  • Siz veya takım arkadaşınız 10 ani dikin veya dağıtın
  • 10 düşman öldür
  • Yeteneklerinizi 20 kez kullanın
  • Ve bunun gibi
Tipik bir senaryoda, bu görevleri, tamamlanması yalnızca bir saatten az sürebilen, derecelendirilmemiş veya rekabetçi bir maç aracılığıyla tek bir oyunda tamamlayabilirsiniz. Bu DP puanlarını almak, ilk oyununuzda neredeyse 10.000 DP elde etmenize daha da yaklaşacaktır, çünkü bir galibiyet almanın size sadece oynamanız için ek 4.000-5.000 DP kazandıracağını da göz önünde bulundurursunuz.

Haftalık Görevlerinizi Tamamlayın

Bu, Valorant Battlepass Seviyenizi hızla Yükseltmek için büyük miktarda DP kazanmanın en önde gelen yoludur. Valorant bölgeniz ne olursa olsun, bir hafta içinde tamamlayabileceğiniz üç haftalık görev alacaksınız, ardından bunlar sıfırlanacak ve bunları tamamlamazsanız tüm görev ilerlemesini kaybedebilirsiniz.
Bakın, her haftalık görev, Valorant Rekabetçi Derecenize bağlı olarak size 12.000 ila 18.000 DP arasında herhangi bir yer kazandırır. Sadece derecelendirilmemiş oynayan ve Valorant Act Rütbesine sahip olmayan biri olsanız bile, bu görevleri tamamlayarak hesap seviyenize bağlı olarak yaklaşık 10.000 ila 12.000 XP kazanabilirsiniz.
Çoğu Valorant Battlepass Kademe öğesinin , Kademe ilerledikçe artan bir şekilde yalnızca 20.000 DP ila 38.000 DP'ye ihtiyacı olduğundan, bir Kademe'yi bir veya iki günde kolayca tamamlayabilirsiniz. Haftalık görevlerinizi günlük olarak tamamlamanın yanı sıra, Bunu yapmak, bir haftada neredeyse 99.000 XP kazanmanızı sağlayabilir.

Spike Rush oynamak

Bazı cesur oyuncular, spike rush oynamanın oyun başına fazla XP sağlamadığı konusunda hemfikir olmayabilir, ancak bir Spike Rush oyununu ne kadar çabuk bitirebileceğinizi düşünmek dikkate değer. Yine de, Spike Rush ve diğer küçük oyun modlarını ancak günlük ve haftalık görevlerinizi tamamladıktan sonra oynamaya başlayın, çünkü bu oyunlardan elde edilen başarılar, görev kriterlerinizin yerine getirilmesinde sayılmaz.
Şimdi, sizi Spike Rush'ın Valorant Battlepass Seviye Atlamanızı daha hızlı bir şekilde elde etmenize gerçekten yardımcı olabileceğine ikna etmek için hızlı bir matematik:
  • Galibiyet başına 1.000 XP alırsınız
  • Spike Rush'ın tamamlanması sadece 10-15 dakika sürer.
Bu rakamları bir günlük Valorant oyunuyla birleştirin, MVP unvanları aldığınızda 3 saat bile size 12.000 XP ve daha fazlasını kazandırabilir.
Valorant Battlepass Seviyenizi daha erken yükseltmek için bu taktikleri uygulamak, Epilog öğelerini almanıza da yardımcı olacaktır. Her biri, Katman başına 30.000'den fazla XP gereksinimi ile sınırlıdır.
Not: Epilogue kademe ödülleri genellikle valorant oyuncu kartları, valorant spreyler ve Radianite puanları içerir. Battlepass'ın sonuna kadar tüm bu Radianite puanlarını elde etmek, cesur silah özelleştirmeleri, VFX animasyonları vb. satın almanıza yardımcı olacaktır.
 
Üst