TinyUmbrella for Windows 9.3.4 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
tinyumbrella
TinyUmbrella for Windows 9.3.4 indir.png


PC için TinyUmbrella İndirme Windows, iOS cihazlarınızı onlar için SASH bloblarını kaydederek önceki Ayarlarına döndürmek için hızlı ve ağrısız bir programdır. Jailbreak yapılması veya yepyeni iPhone'unuzla ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, onu değiştiremez veya üreticiye iade edemezsiniz. TinyUmbrella'yı deneyin, iOS cihazlarınızı önceki durumda alın, jailbreak nedeniyle hasarlı cihazı tersine çevirin ve önceki ürün yazılımı güncellemelerini geri yükleyin.

tiny-umbrella-download

TinyUmbrella PC için

Firmware'e otomatik benzerlik

TinyUmbrella çalışması için Java Runtime Environment'a bağlıdır, bu nedenle programın PC'nizde olması gerekir. Önceki aygıt yazılımınızı (SHAS blobları) otomatik olarak geri yüklemek için jailbreak'li bir aygıt için kullanışlı bir çözüm.

Güncellemelerin Doğrudan Çıkarılması
TinyUmbrella, geri yükleme işlemini kolaylaştırmak için TSS sunucusunun yanı sıra sunucu çalışamazsa iTunes'u kullanır. Yaygın olarak bilinen, Apple’ın belirli güncelleme süresi sınırlıdır ve aralık sona erdikten sonra, bellenimin SHAS bloblarını alamazsınız. TinyUmbrella, "Çok geç kaldınız" gibi bildirimlerle sizi bilgilendiren akıllı bir çözümdür. Veya aygıt yazılımını Cydia'nın sunucuları yerine doğrudan cihazdan çıkarmak için iFaith'i kullanın.

Serbest erişim
Bir dizüstü bilgisayarın ve bilgisayarın Windows 32 bit işletim sistemi için ücretsiz lisanslı TinyUmbrella, tüm yazılım kullanıcılarına belirli bir süre için ücretsiz deneme olarak sunulur, potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz indirilir. İPhone araç kategorisine aittir.

tiny-umbrella-pc

Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir. Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Ana Özellikler

  • İOS cihazları önceki ayarlarına döndürün
  • Firmware'e otomatik benzerlik
  • Güncellemelerin Doğrudan Çıkarılması
  • TSS sunucusunu kullanır
  • Serbest erişim
  • Windows ile uyumlu
 
Üst Alt