Sothink DVD Maker for Windows 1.0 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
Sothink Free Movie DVD Maker
Sothink DVD Maker for Windows 1.0indir.png


PC için Sothink DVD Maker Windows, DVD Oluşturmak için En Büyük Ücretsiz DVD film Oluşturucusunu kanıtladı. Her ne kadar Blu-ray'ların yanında yaşanan çatışmalardan dolayı son birkaç yıldır DVD'lerin cazibesine kapılmadığı söyleniyor. Ancak bunların hala gelenekçi takipçileri var. onları hayatta tutmak için çok çalışmış. Aslında, DVD'ler şu anda bu dünyadan kaybolamaz. Daha azına aitseniz, bu noktada Sothink Free Movie DVD Maker sizin için uygun olabilir.

sothink-dvd-maker-windows

PC Özellikleri için Sothink DVD Maker

Tüm Videolardan DVD Videoları Oluşturun

MP4, AVI, MKV, FLV, WMV, MOV, 3GP, M4V, TS, M2TS. Tam olarak her biri düzeni tanır, sabit bir DVD formatına dönüştürülebilir. Yalnızca tüm videoları operatör arayüzüne sıkıştırın ve damlatın ve tüm prosedürü etkinleştirin.

DVD Kopyalama Dosyasına veya Klasörüne Çıktı
Sothink Free Movie DVD Maker, yapılan DVD videolarına doğrudan DVD disklerine zarar veremez. Onun yerine, kullanıcıların son DVD ISO dosyalarını veya klasörlerini, görüntüleme veya gelişmiş kavurma çözünürlükleri için bilgisayarlarının sabit sürücülerine karşı korumalarına olanak tanır.

DVD Menüsünü Uyumlu Şekilde Özelleştirin
Ücretli versiyonu Sothink DVD Creator ile ilgili olarak, bu ücretsiz DVD film yapımcısı sadece bir menü kalıbı alır, ancak sessiz, kullanıcıların menüyü birçok seçenekle uyumlu bir şekilde özelleştirmesine izin verir.

Tüm Videoları Değiştirin
Gerçekte, hepsi MKV, MP4, AVI, M2TS, TS, MOV, WMV, WMA, 3GP, FLV, M4V, VOB vb. İçeren video formatının nasıl işleneceğini kabul etti.

Menüyü Serbest Şekilde Özelleştirin
DVD menü modelinin ücretsiz sürümde yalnızca bir teması vardır. Sessizsiniz, seçimin tüm güzelleştirme widget'larını tamamen özelleştirmesine izin verin.

Yoğun Hızlı Değişim Hızı
Dönüşüm hızı, çoklu iş parçacığı, çok çekirdekli CPU'lar ve donanım hızlandırma teknolojilerinin desteğiyle hızlı bir şekilde yoğun olabilir. Intel Quick Sync ve NVIDIA CUDA'ya benzer.

Sothink DVD Maker

Diğer Uygun Ayarlar
Ek olarak, yukarıda belirtilen yardım, kullanıcılar daha basit ayarları özelleştirebilir. Oynatma sırası, oynatma modu, özellik paylaşımı, PAL veya NTSC, hatta yazı tipi rengi, stili ve kütlesi vb.

Filigranı Ortadan Kaldırmak İçin İlerleme
İndir Sothink DVD Maker son DVD'ye bir filigran ekleyecektir. Ücretli sürüm olan Sothink DVD Creator'a yükseltilerek ayrılabilen ücretsiz bir yazılım olarak.

 
Üst Alt