Sony PC Companion for Windows 2.10.303 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
sony-pc-companion
Sony PC Companion for Windows 2.10.303indir.png


Windows için Sony PC Companion, Sony Ericsson tarafından sağlanan sürekli bir yazılımdır. Cep telefonunuzdan veya tabletinizden Xperia cihazınıza içerik dönüştürmek için Xperia aktarım aracının sonlandırılması, mükemmel bir durum sağlarken mevcut kişileri ve takvim yönetimini, yazılım güncellemelerini, yedek kopyaları, metin mesajlarını, multimedya dosyalarını, galerileri ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanır cihazınıza.

sony-pc-companion-download

Sony PC Companion Özellikleri

En Hızlı Transfer

Herhangi bir iOS veya Android cihazdaki içeriğin en son Xperia cihazınıza taşınması çok basit ve sorunsuz olabilir. Sony PC Companion kişilerinizi, multimedya dosyalarınızı, ses veya video dosyalarınızı ve her tür veriyi iPhone'unuzdan Xperia'ya aktarmanızı sağlar. Ek olarak, medya içeriğinizi düzenlemek ve dönüştürmek için Media Go'yu kullanabilirsiniz.

Cihazınızı güncelleyin
Araç, telefon yazılımınızın onu güncellemesini ve Google Android işletim sisteminin gelişmiş sürümüne yükseltmesini sağlar. Programı yüklemek gibi bazı basit ve kolay adımlar, programı USB aracılığıyla PC'nize bağlayın ve mevcut en son yazılımla güncellenmiş bir cihaz edinin. Böylece Xperia'nıza mükemmel bir durum verebilirsiniz. Güncelleme yapmadan önce telefonunuzu tam olarak şarj edin, aksi takdirde çalışma sırasında kapanma durumunda cihaz kullanılamaz hale gelir.

Verilerinizi Yedekleyin ve Geri Yükleyin
Cihazı güncellemeden önce verilerinizin yedek kopyalarını oluşturun, aracın birincil işlevidir. Ayrıca, cihazınızı cihazınıza veya PC'nizdeki belirli bir klasöre geri yüklerken herhangi bir veri kaybı korkusu olmadan cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

sony-pc-companion-free

Basit Kurulum Yöntemi
Dil desteği ile kurulum yöntemi çok basittir. Açık kesim talimatlarını izleyin ve kurulumunuzu tamamlayın. Kurulumu tamamladıktan sonra, program düz bir ekran, alan depolama ayrıntıları ve cihazınızın verilerine göz atmak için üç simge ile açılacaktır. Gösterge paneli net ve kolaydır ve Windows Gezgini ile aynıdır.

Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP, uygulamayı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir . Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Ücretsiz
Ücretsiz lisanslı Sony PC Companion, Windows 32-bit ve 64-bit dizüstü bilgisayar ve PC işletim sistemi için sınırsızdır ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir. Cep telefonu araçları kategorisine aittir.

sony-pc-companion-windows

Ana Özellikler

  • Xperia aktarım aracı
  • Cihazınızı güncelleyin
  • Verilerinizi Yedekleyin ve Geri Yükleyin
  • Basit Kurulum Yöntemi
  • Windows ile uyumlu
  • Ücretsiz
 
Üst Alt