Sokakta kalan hayvanlar için, mama bağışı.hk

img acıklama

Linux

Kurucu
Yönetici
Radyo Founder
13 Şub 2021
2,398
Sokakta kalan hayvanlar son zamanlarda bir çok eziyete ve şiddete maruz kalmaktadır. Havalar soğumaya başladı, ve bununla beraber aç kalmaları ve hasta olup ölmeleri söz konusudur.
Kış ve son bahar ayların da oldukça zor günler geçirip hastalıklara yenik düşmekteler, bunun yanı sıra aç kaldıkları için bünyeleri de zayıf düşmekte.

Hayvan sever dostlarımız kendi imkânları ile oluşturdukları hayvan besleme alanlarında kendi imkânları gereği yettiği kadar yüzlerce sokak hayvanına ev sahipliği yapmaktalar.

Bu yüzden hayvan sever dostlarimizin yetişemediği yerde mama desteği sağlamak için bizler hayvan severler devreye girmekteyiz.
Sokak hayvanları için yapacağınız 10 TL lık mama bağışı ile sizler de zor durumda kısıtlı şartlar altın da beslenen hayvan dostlarımıza mama yardımın da buluna bilirsiniz.

Yapıcağınız 10 TL'lik mama bağışını Google Play Store'dan Sokakta Kalanlar yazarak arama yapıp karşınıza çıkan 10 TL lık uygulamayı satın alarak projeye destek olabilirsiniz.

Yapacak olduğunuz bağış ile alınan mamalar, kargolanip ihtiyaç bölgelerine gönderildiği zaman kargo üzerinde gönüllü hayvan sever: Adınız Soyadınız yer alacaktır.
10 TL lık mama bağışı yapmak için ;
Google Play Store'a girip, " Sokakta Kalanlar " olarak arama yapıp karşınıza çıkan 10 TL lık uygulamayı satın alarak bağış yapa bilirsiniz.
sokak hayvanlarına mama bağışı
 
Üst Alt