Safari for Windows 5.1.7 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
Safari Browser for Windows
Safari for Windows 5.1.7 indir.png


PC için Safari Windows (10/8 / 8.1 / 7), hem iOS hem de Windows'ta erişilebilen bağlantı noktalarına sahip resmi bir Mac OS X tarayıcısıdır. Safari, artık piyasada keşfedebileceğiniz özel bir hızlı tarayıcı olduğunu kanıtlıyor. İhtiyaç duyacağınız tüm özelleştirme seçenekleriyle desteklenir ve Apple'ın bulut tabanlı tam hizmetleriyle sıkı bir şekilde karıştırılır. WebKit exposé motoru tarafından yapılan Safari, internet tarafından sağlanan her şeyi aramanıza olanak tanır. Kullanılabilirlik arasında ideal kararlılık oluşturmak için Safari tarayıcı kontrolleri, mevcut tüm internet standartlarını korur. Herkes tarafından kolayca kullanılabilen olağanüstü arayüz.

safari-windows

Ancak, hız ve zarafet, Safari tarayıcısının sağladığı pek çok şey değildir. Yazılım paketinin merkezi, sağlam güvenliktir. Bu, çevrimiçi ayarlarınızı kontrol eder ve çevrimiçi deneyiminizle işbirliği yapmak için kötü amaçlı yazılım veya kimlik avı çabalarını durdurur.

2014'e kadar başladığından beri, Safari for PC çevrimdışı yükleyici, İnternet hizmetlerini artıran ve onaylanan 7. Ana sürümleri sundu. Multimedya açısından zengin içeriğin basit teması için mevcut tüm internet protokolleri. En yeni 7 sürümü, daha hızlı JavaScript exposé içeren çok sayıda yükseltme aldı. Gelişmiş bellek kullanımı, yeni Paylaşılan Bağlantılar özelliği, Güç Tasarrufu. Kullanılamadığında eklentilerde değişiklik ve görsel çizimde bazı değişiklikler.

PC için Safari Özellikleri
Kombine Şık Keşif Alanı.


Bir web adresi girerken, sizi doğrudan web sayfasına götürür - ve yine de tüm URL'de tamamlanır. Safari, ihtiyaçlarınızı daha hızlı ve daha akıllı bir şekilde keşfeder.

safari-download

Sekme Görünümü
Sekme Görünümü, göz atmanızın büyük bir görüntüsünü sağlar. Her açık anahtarı görüntülemek için yalnızca dokunun. Aralarına gitmek için sola veya sağa dönün. Multi-Touch, Sekme Görünümü oluşturur, göz atmak için harika ve alışılmış bir yöntem

iCloud Sekmeleri
iCloud Tabs, Mac'inizde açtığınız önceki web sitelerini oluşturur. İPad, iPhone ve iPod touch'ınızda Safari'de erişilebilir. Böylece, okuduğunuz web sayfalarını aramadan bir cihazdan daha fazlasına gidersiniz.

Anonim paylaşım
Günümüzde kullanıcılar Windows için Safari Tarayıcısından çıkmadan istedikleri her şeyi web üzerinden paylaşabilirler. Yalnızca Paylaş düğmesine dokunun, ardından onu nasıl göndermek istediğinizi seçin.

safari-free-download

Daha iyi sunum
Safari'de daha iyi sunum sayesinde web sayfaları daha hızlı yüklenir. Nitro JavaScript motoru, Mac'inizdeki çeşitli PC çekirdeklerinden yararlanır. Böylece, göz atarken daha az gecikme ve boşluk göreceksiniz. Safari de açığa çıkmayı hızlandıran yeni bir CSS kullanıyor.

Gelişmiş Gizlilik.
Gizliliğinizi içtenlikle alır. Yükselen bir gizlilik standardı olan Do Not Track'i oynayabilirsiniz. Bu Gizlilik bölmesinin sık kullanılanlarının izlenmesi, ziyaret ettiğiniz web sitelerine sizi çevrimiçi olarak takip etmeme isteği gönderir. Kişisel Tarama kullandığınızda web sitelerine sizi takip etmemeleri için bir istek gönderir.

 
Üst Alt