QuickTime Player for Windows 7.79.80.95

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
quicktime player
QuickTime Player for Windows 7.79.80.95adasda.png


PC Windows için QuickTime Player, İnternet videosunu izlemenizi sağlar. HD video klipler ve çok çeşitli dosya kurulumlarında özel ortam. Ayrıca son derece yükseltici özelliği ile onlardan keyif almanızı sağlar. Bilgisayar çevrimdışı yükleyicisi için QuickTime Player'ı ücretsiz indirme tuşuna dokunarak indirebilirsiniz. MOV dosyaları için muazzam Apple medya oynatıcı. Yavaş bir bilgisayar sistemi için QuickTime Lite'ı da deneyebilirsiniz.

quicktime-player-windows


PC Özellikleri için QuickTime
Multimedya standları.

Quick Time teknolojisi, dijital kameranızdan veya cep telefonunuzdan video izlemenizi sağlar.

Mac veya PC'nizdeki videolar ve bir web sitesindeki medya klibi. Ne görüntülediğiniz ya da nerede görüntülediğiniz önemli değil.

Şık bir medya oynatıcı
Quick Time Player, sade tasarımı ve kolay kontrolleriyle size daha fazla keyif verir. Yeni, düzenli arayüzü, gördüğünüz gibi hiç elde etmiyor.

Kullanışlı bir kaydırıcı, bir film sırasında hızlanmak veya işleri yavaşlatmak istiyorsanız, oynatmayı yarım zamandan normal hızın 3 katına ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, kişisel film ana hatlarını hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Gelişmiş bir video teknolojisi
QuickTime, parlak, gevrek HD videoyu daha az bant genişliği ve depolama ile iletmek için H.264 olarak bilinen son derece gelişmiş video sağlamlık teknolojisine sahiptir. Böylece, filmlerinizi veya videolarınızı gördüğünüz her yerde mükemmel video üstünlüğünü uygulayacaksınız.

Bükülebilir bir dosya biçimi.
QuickTime, dijital medyanız üzerinden fazladan şeyler yapmanızı sağlar. QuickTime 7 Pro ile, dosyalarınızı farklı kurulumlara değiştirebilir, işinizi kaydedebilir ve düzenleyebilirsiniz. Başka hiçbir kişi eklentisi, QuickTime teknolojisini birçok farklı komutta genişletmez. QuickTime akış açıklamalarına ek olarak, medyanızı İnternet'te çapraz olarak yayınlamanıza izin verir.
 
Üst Alt