Picasa for Windows 3.9 Build 141.303 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Yönetici
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
picasa for windows
Picasa for Windows 3.9 Build 141.303indir.png


PC için Picasa İndirmesi Windows, metaforları değiştirmek, keşfetmek, düzenlemek, düzenlemek, yazdırmak ve paylaşmak için kullanılır. Picasa, fotoğrafınızı tarihe göre otomatik olarak şık albümler halinde düzenleyebilir. Zamanınızı boşa harcamadan resimler klasörünüzü bulmanızı sağlar. Bu program JPEG, GIF, BMP, PSD ve film dosyaları üzerinden çalışır ve dijital kameralarla uyumludur. Picasa çevrimdışı yükleyiciyi web sitemizden indirebilirsiniz.

google-picasa-for-windows-10

PC için Picasa Özellikleri

Google + 'da paylaşın ve ad etiketleri verin

Google + 'da çalışıyorsanız. Google + 'da oluşturduğunuz sitelerle açık bir şekilde paylaşmak için Picasa'yı kolayca kullanabilirsiniz. Picasa'nın yayınlanmasıyla, kullanıcılar şu anda adlarının etiketlerini Google + 'ya yükleyebilir ve paylaşabilir.

Çarpıcı web fotoğraf albümleri
En iyi fotoğraflarınızı görüntülemek sizin için kolaydır. Tam ekran slayt gösterileri izlemenizi, dünya çapında bir harita üzerinde verilen fotoğrafınızı görüntülemenizi sağlar.

Artık paylaşmak çok kolay
Artık tek bir pat ile istediğiniz resimleri çevrimiçi olarak herkese açık hale getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla paylaşmak için göz alıcı çevrimiçi resim albümleri oluşturun veya dünyanın görüntülemesi için albümler açın.

Picasa for PC

Dikkat Merkezi
Bu teknoloji, rutin olarak düzenleme yapmanızı sağlar. Resimleriniz gruptaki grupta bulunur ve Picasa Web Albümleri ile birlikte içinde yayınlanır.

Mükemmelliğe doğru düzenleyin
kırmızı göz, gölge ve ışık gibi sıradan sorunlar için kullanılan tek dokunuşlarla fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz. Aksi takdirde, en iyi resimlerinizi oluşturmak için değişiklikleri ve efektleri kullanın, daha da gelişmiş görünür.

Önceden düzenlenmiş bul
Bilgisayarınızdaki tüm resimleri rutin olarak keşfeder. Nerede olurlarsa olsunlar ve dakikalar içinde ayarlayacaklar.

Konum ekleyin
resimlerinize coğrafi etiketler ekleyebilirsiniz, dolayısıyla Google Haritalar'ı nerede olurlarsa olsunlar doğru bir şekilde düşünebilirsiniz.

Başvurmak ücretsiz
Picasa'nın indirilmesi ücretsizdir; ayrıca, Picasa Web Albümleri bir gigabaytlık ücretsiz depolama alanı sunar - 4.000 duvar kağıdı boyutunda resim için yeterlidir.

 
Üst Alt