PaintTool SAI for Windows 1.2.5 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
painttool-sai
PaintTool SAI for Windows 1.2.5indir.pngPaintTool SAI Download, Windows PC için özel olarak tasarlanmış sayısallaştırıcı desteğine sahip birinci sınıf ve hafif bir araçtır. Görüntü geliştirme araçlarının temel işlevselliği ile en iyi seçim. Döndürme, yakınlaştırma, çevirme ve değiştirme, renk, doygunluk ve ton ayarını kullanarak hava fırçaları, boya fırçaları, kurşun kalemler, sulu boyalar ve çok daha fazlası gibi birçok özelliğin yardımıyla görüntüleri düzenleyin. Bağımsız program, dijital sanatçıların çizgi filmleri, animeleri vb. Göstermek için dijital kalemleri ve diğer harika araçları kullanmasını sağlar.

painttool-sai-download

PaintTool SAI for PC Özellikleri

Sayısal Destek

Baskı için dijitalleştirilmiş destek, harika kenar yumuşatılmış çizimler, 16 bit ARGB kanalları ile birlikte mükemmel kompozisyon, renklerin görünümünü değiştirmek için ayarlanmış doygunluk ve sanatsal yeteneklerinizi ifade etmek için çok sayıda yaratıcı çalışma. Pistole, sulu boya, dijital kalem ile harika efektler elde etmenin yanı sıra ışıltısını da değiştir.

painttool-sai-free-download
Easy-
kullanım Arabirimi

Çok sayıda güçlü özellik ve seçeneğe sahip basit ve kullanımı kolay sade arayüz. Yaratıcı araçlara ve işlevlere kolay erişim, basit gezinme, Intel MMX Teknolojisini destekler ve fotoğraf düzenleme yeteneklerinizi geliştirir.

Katmanlar ve Birkaç Tuval
Birkaç temel araç içeren program, katman seçenekleri ve yaratıcılığınız için tuval seçimi gibi bazı benzersiz ve şaşırtıcı özellikler de sağlar. Katmanları kolayca silebilir veya farklı alanlara taşıyabilir, ayrıca kilitleyebilirsiniz. Sanat başyapıtınızın son dokunuşları için silgi aracını kullanın.

painttool-sai-pc

Windows ile uyumlu

Her tür cihazla değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir. Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir. Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Ücretsiz deneme

31 günlük deneme süresine sahip PaintTool SAI, Windows 32-bit ve ayrıca bir dizüstü bilgisayarın ve PC'nin 64-bit işletim sistemi için sınırsızdır ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir. Systemax tarafından geliştirilmiştir. Sayıştay lisansı bir defaya mahsus satın alınabilir.

download-painttool-sai

Ana Özellikler

  • Sayısallaştırıcı destekli birinci sınıf ve hafif bir araç
  • Kullanımı Kolay Arayüz
  • Katmanlar ve Birkaç Tuval
  • Windows ile uyumlu
  • Ücretsiz deneme
  • 16 bit ARGB kanalları ile mükemmel kompozisyon
 
Üst Alt