Nero Windows 9 Free 9.4.12.3

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
Nero

Nero Windows 9 Free 9.4.12.3 adasda.pngNero 9 pc, verilerinizi yerel depodan CD veya DVD’ye dönüştürmek için eksiksiz bir programdır. Diğer araçların veya uygulamaların etkileşimi olmadan. Nero, çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde sizin için eksiksiz bir veri yazma paketi sunar. Gelişmiş teknolojilere sahip dünyanın en iyi dijital markası, tüm verilerinizi CD veya DVD’ye aktarma işlevine sahiptir. Nero 7 Premium’un Çevrimdışı yükleyicisini indirebilirsiniz.

nero

Nero Özellikleri
Ücretsiz Uygulama
Uygulamaya herhangi bir ücret olmadan sınırsız hizmet sunuyor. Finansal kaynaklarını uygulama içi reklamlarla alır ve bu geliri geliştiricilerine aktarır. Kullanıcılar, uygulama tarafından vitrin haber beslemesinde sunulan farklı RSS kaynaklarından manuel olarak abone olabilir ve abonelikten çıkabilir.

Kolay kurulum
Nero 9’u Windows işletim sistemi, XP, 7, 8 ve Windows 10 Pro için sunulan kurulum paketinden kurabilirsiniz. Ancak, uygulamayı farklı üçüncü taraf ürünleri yüklemenize yardımcı olacak şekilde varsayılan olarak yükleyebilirsiniz. Kurulumdan sonra, uygulama çok hızlı çalışır ve tamamen bağlı bir CD veya DVD yazıcı bulur.

download-nero-free

Windows ile uyumlu
Nero Free Download Her tür cihazla uyumluluğa sahip olan uygulama, her türlü Windows ile özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP, uygulamayı çok çalıştırmak için esas olarak işletim sistemidir sorunsuz ve güvenilir. Ayrıca, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Arayüz
Uygulamanın diğer sürümleri gibi basit ve ortak bir arayüzde iki çalışma yöntemi vardır. Beş yapılandırma sekmeli Veri Yazma ve Kopyalama Diski. Bu sekmeler görevi kolayca tamamlamanıza yardımcı olur. Ayrıca bu sekmelerden yeni bir şeyler ekleyebilir veya silebilirsiniz.

Önceden Yapılmış Hazır Ayarların Kullanımı
İstenilen yazma hızını unutmadan, uygulama bir dizi Hazır Ayar sunuyor. Minimum, Güvenli mod, Otomatik ve Maksimum. Bu ön ayarlar, disk sürücüsü yeteneğinize göre gerekli hızı elde etmenizi sağlar.

Bedava
Ücretsiz lisansa sahip Nero, Windows 32 bit’in yanı sıra bir dizüstü bilgisayarın ve bilgisayarın 64 bit işletim sistemini sınırsız olarak kullanabilir ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir. CD DVD ve Blu-ray kategorisine aittir.

nero for pc

Güvenlik
Uygulama size sağlam bir güvenlik sağlamak için Güvenli Disk 4.0 teknolojisi sunar. Yakılan veri koleksiyonunuzu yasadışı erişimden koruyun. Güçlü 256 bit şifreleme, dijital imza ve parola sayesinde.

Nero for pc Ana Özellikleri
  • Verileri CD veya DVD’ye aktarmak için hızlı bir program
  • Gelişmiş teknolojilere sahip dijital bir marka
  • Bedava
  • İki çalışma yöntemi ile basit arayüz
  • Hız gerektiren önceden yapılmış ön ayarları kullanın
  • Garantili güvenlik
 
Üst Alt