Microsoft Visio Professional for Windows 2016 (Retail) indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
Microsoft-Visio
Microsoft Visio Professional for Windows 2016 (Retail) indir.png


PC için Microsoft Visio Windows, Microsoft Office yazılım paketiyle birlikte karmaşık verileri açıklığa kavuşturan çoğu profesyonel ve çok yönlü şekli oluşturmak ve paylaşmak için kullanılan bir vektör grafik yazılımı uygulamasıdır. Program, en yeni şekilleri, stilleri ve şablonları sağlarken iş ve mühendislik diyagramları oluşturmak için birden fazla özellik ve efekt sunar. Karar desteği, BT yönetimi, güvenlik ve teknik şekiller gibi her tür profesyonel ve alan tarafından kullanılan program.

microsoft_visio_free_download

PC Özellikleri için Microsoft Visio

Daha Doğru ve Esnek Tasarımlar
En son stil, özellikler, efektler ve şablonların yanı sıra program, sunumunuzu daha profesyonel hale getirmenizi sağlar. Önceden hazırlanmış başlangıç diyagramlarının yanı sıra uygun püf noktalarının seçimi sorunsuz bir başlangıç sağlar. Visio 2016 aracılığıyla hareketli akış çizelgeleri oluşturmak, konu değişimlerini takip etmenin sürekli bir yoludur. Akıllı diyagramlar, sunumun işlevselliğini artırmak için kullanılabilir ve kendi çekicinizi kullanarak yaratımınızı özelleştirebilir.

Profesyonel alanda, program iş için birden çok şablon ve mühendislik diyagramları ekleyerek daha etkilidir. İş Süreci Modeli ve Notasyonu, haritalar ve kat planları, ağ diyagramları, yazılım ve veritabanı gibi süreç diyagramları, bir akış şeması yakalamanıza, bir BT ağının haritasını çıkarmanıza, bir şirket şeması oluşturmanıza, iş sürecine ilişkin belgeyi oluşturmanıza ve bir zemin çizmenize yardımcı olur plan.

Takım Çalışmasını Teşvik Edin

Program, birden çok kişinin aynı anda bir proje üzerinde çalışmasını sağlamanın doğru ve sorunsuz bir yoludur. Özellikle bir iş ortamında, birçok çalışan ve meslektaşları özel bir dosyayı görüntüleyebilir ve değiştirebilir. Gelişmiş diyagramlar, farklı ve şık efektler ve temaların yanı sıra birlikte yazma işlevi, ekip çalışmasını daha iyi ve basit hale getirir. Ekip üyeleri, düzenlemede çok fazla zaman kaybından tasarruf etmek için fikirlerini, değişikliklerini ve yorumlarını gönderirler. Visio 2016, gerçek zamanlı verilerini paylaşmak için SharePoint'te özel bir tarayıcı sunar.

Microsoft-Visio-download


Birden Çok Veri Kaynağı ile Bağlantılı
Program, Shareware Corporation tarafından geliştirildi ve yayınlandı ve 2000 yılında büyük Microsoft devi onu benimsedi. Dolayısıyla, tüm Visio diyagramları Microsoft Excel, Microsoft Excel Hizmetleri, Active Directory, Microsoft SQL Sunucusu, Microsoft SQL Azure ve Microsoft SharePoint Listeleri ve İş Bağlantı Hizmetleri gibi birden çok veri kaynağıyla bağlantılıdır. Bu akıllı bağlantı, kullanıcıların tek bir tıklama ile seçiminiz için daha uygun grafikler oluşturmasını sağlar.

Birden Çok Dili Destekler
Program Arapça, İngilizce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hollandaca, Fransızca, Almanca, İbranice, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, Çekçe, Danca, Yunanca, Fince, Macarca, Norveççe, Lehçe, Portekizce (Portekiz), Romence, Slovakça, Slovence, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca.

Ücretsiz
Windows 32-bit için ücretsiz lisanslı Visio 2016 ve sınırsız bir dizüstü bilgisayar ve PC'nin 64-bit işletim sistemi mevcuttur ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir. Takım kategorisine aittir.

microsoft-visio-professional

Ana Özellikler

  • Diyagramlar oluşturmak ve paylaşmak için bir vektör grafik yazılım uygulaması
  • Daha Doğru ve Esnek Tasarımlar
  • Takım Çalışmasını Teşvik Edin
  • Birden Çok Veri Kaynağı ile Bağlantılı
  • Birden Çok Dili Destekler
  • Ücretsiz
İlk önce bunun için .Net Framework kurun.
 
Üst Alt