McAfee Stinger for Windows 12.2.0.200

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
mcafee-stinger
McAfee Stinger for Windows 12.2.0.200


McAfee Stinger, yeni nesil tarama teknolojisini kullanarak rootkit taramasının tespit ettiği ve hatalı dosyaları ve kötü amaçlı yazılımları kaldıran güçlü bir platformdur. Reklamları engelleme, kötü amaçlı web siteleri, sağlam web koruması, mobil konum belirleyici, görev sonlandırıcı, uygulama kilidi, Wi-Fi tarayıcı ve fotoğraf kasası açısından güçlü güvenlik koruması sağlayan güvenilir bir antivirüs aracı.

mcafee-stinger-download


McAfee Stinger Özellikleri (McAfee Stinger Features)
Basit Arayüz (Simple Interface)
Sisteminizi her türlü gelişmiş casus yazılım, kötü amaçlı yazılım, virüs ve şüpheli sitelere karşı koruyan güncellenmiş bir virüs tanımı veritabanı. Uygulama, basit arayüzü aracılığıyla yaklaşık 3.000 virüsten oluşan bir "Tehdit Listesi" listesi sunar. Belirli listeye "gelişmiş menüden" erişebilirsiniz.

Virüslere Karşı Olağanüstü Koruma (Outstanding Protection from Viruses)
Sisteminizi sürekli olarak virüslü saldırılara karşı korumak için otomatik olarak güncellenmiş bir anti-virüs programı. Hiç şüphe yok ki, bilgisayar korsanlarına karşı savunma sağlamanın sürekli bir yolu. Uygulamanın araştırma laboratuvarları, sizi bilgisayar korsanlarının tekniklerinden kurtarmak için sürekli olarak web verileri üretmekle meşgul. Ayrıca, bilinmeyen bir tehdit olması durumunda, program onu çok hızlı bir şekilde analiz eder, bir tedavi oluşturur ve ardından onları korumak için kullanıcılara iter.

mcafee-stinger-pc


Geniş Kapsamlı Yapılandırma (Wide-ranging Configuration)
Geniş kapsamlı bir yapılandırma, gelişmiş kullanıcıların bulut güvenliği, dosya uzantıları, Windows önyüklemesi, sezgisel analiz, kayıt defteri, tarayıcı önceliği, bütünlük kontrolleri ve çok daha fazlasıyla ilgili kolay ayar yapmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda kullanıcının çok hızlı bir şekilde komutları yerine getirmesini sağlar.

Windows ile uyumlu (Compatible with Windows)
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir. Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir . Ayrıca 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Serbest erişim (Free Access)
Bir dizüstü bilgisayarın ve bilgisayarın Windows 32-bit işletim sistemi için ücretsiz lisanslı McAfee Stinger, olası kısıtlamalarla ücretsiz indirme. Casus Yazılım Önleme yazılım kategorisine aittir.

mcafee-stinger-windows


Sistem tarama (System Scan)
Sistem Tarama, kötü amaçlı bulaşmaları veya çerezleri tespit etmek için temel bir araçtır. Manuel olarak işlenecek konumu seçmek için iki tarama modu — tam sistem taraması ve özel dosya ve klasör taraması mevcuttur. Casus yazılımla ilgili bilgileri içeren ayrıntılı bir listeyi taradıktan sonra, seçilen tüm tehditleri tek bir tıklama ile düzeltebilirsiniz, Rootkit taraması da McAfee Stinger tarafından dahili günlüğü aracılığıyla sağlanır.

Ana Özellikler (Main Features)
  • Casus yazılımları, reklam yazılımlarını, kötü amaçlı yazılımları ve daha fazlasını algılar (Detects spyware, adware, malware, and much)
  • Basit Arayüz (Simple Interface)
  • Virüslere Karşı Olağanüstü Koruma (Outstanding Protection from Viruses)
  • Geniş Kapsamlı Yapılandırma (Wide-ranging Configuration)
  • Windows ile uyumlu (Compatible with Windows)
  • Serbest erişim (Free Access)
  • Sistem tarama (System Scan)
 

Ekli dosyalar

Üst Alt