Gramblr for Windows 2.9.209 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
gramblr
Gramblr for Windows 2.9.209indir.pngPC için Gramblr Windows, temelde BMP ve JPEG formatlarını ve videoları kullanırken resim ve resim yüklemek için kullanılan bir Instagram asistanıdır. Masaüstü uygulaması, 50 farklı filtre ve efekt görüntüsü yardımıyla görüntüleri otomatik olarak kırpar. Instagram hesabınıza giriş yapın ve herhangi bir internet tarayıcısı olmadan fotoğraf yükleyin.

gramblr-for-pc

PC Özellikleri için Gramblr

Gamblr Süreci


 1. Gramblr fotoğraf yükleyici sürüm 1'i yükleyin
 2. Instagram hesabınıza giriş yapın
 3. Yüklemek için bir resim seçin
 4. Başlık ekle
 5. "Yükle" düğmesine tıklayın
 6. Onay kutusunda yüklemenizi onaylayın
Basit Yükleme

Uygulama, Instagram formatına uyum sağlamak için kare (640x 640) bir resim gerektirir. Sadece resmi seçin ve kırpma için herhangi bir karmaşık uygulama kullanmadan otomatik olarak kırpın. Kırpma işleminden sonra filtre veya efekt kullanın, bir başlık ekleyin ve resmi iki şekilde de doğrudan veya planlanmış zamanlama ile yükleyin.

gramblr-download

Derecelendirme Oyunu
Uygulama, jeton kazanmanızı sağlayan "Derecelendirme Oyunu" adlı bir oyun sunar. Ayrıca Gamblr'a bir URL verebilir ve bazı ücretler karşılığında beğeniler alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın
Gamblr'a yüklenen fotoğraflar Facebook ve Twitter'da da paylaşılabilir.

Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan tarayıcı, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP, uygulamayı çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir sorunsuz ve güvenilir. Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Ücretsiz
Ücretsiz yazılım lisansına sahip Gamblr, Windows 32-bit ve ayrıca bir 64-bit dizüstü bilgisayar ve PC işletim sistemi için grafik yazılımından sınırsızdır ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir.

gramblr-free-downloads

Ana Özellikler

 • Instagram asistanı
 • Instagram'a resimler, resimler ve videolar yükleyin
 • BMP ve JPEG formatlarını kullanın
 • 50'den fazla filtre ve efekt kullanın
 • Kare fotoğraflar gerektirir
 • Jeton kazanmak için "Derecelendirme Oyunu" oynayın
 • Sosyal Medyada Paylaşın
 • Windows ile uyumlu
 • Ücretsiz
 
Üst Alt