Free Video Cutter Joiner for Windows 10.9

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
Free Video Cutter Joiner download
Free Video Cutter Joiner for Windows 10.9indir.png


PC için Free Video Cutter Joiner, büyük bir videoyu kırpmanın yanı sıra düzenlemeye yardımcı olur. Videodan reklamlar, fragmanlar ve çıkışlar gibi ekstra materyalleri keser. En ünlü formatlar tarafından desteklenen AVI, MPEG, MP4, WMV, 3PG ve FLV, aracın basit ve standart bir arayüzle kullanımı kolaydır.

Free Video Cutter Joiner

PC Özellikleri için Ücretsiz Video Kesici Birleştirici

1. Hızlı Hız

100 MB'lık bir dosyayı 10 saniye içinde düzenleyen Free Video Cutter Joiner ile videonuzu çok hızlı kesin. Uygulama, dolaylı yöntemle birini seçmek için iki çıktı seçeneği sunar. Bu yöntem, kare hızı, video boyutu, video kalitesi, ses kalitesi ve örnekleme hızı gibi video ayarlarını yönetmenizi sağlar.

2. En İyi Editör
Kendi oluşturduğunuz videodan çıkışları kaldırın ve ticari düzeydeki videoları düzenleyin. Uygulama, kesintisiz videoları izlemek için istenmeyen materyalleri kaldırmanıza ve bunları arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmanıza ve sosyal medya platformuna yüklemenize yardımcı olur.

3. Çapraz Platform
Herhangi bir Windows türü için uygulamayı yükleyin ——- Windows Vista, Windows XP ve ayrıca Windows 7, 8 ve 10. Bu nedenle uygulama birden çok platform olarak çalışıyor ancak ne yazık ki Android'ler ve iOS için değil.

free_video_cutter_joiner_download

4. En İyi Ses ve Görüntü Kombinasyonu
Bir videoyu keserken, daha iyi işlevsellik için yetenekli bir araca ihtiyacınız vardır. Free Video Cutter, bir videonun düzenlenmiş bölümlerini farklı formatlarda ustaca keser ve birleştirir.

5. Farklı Biçimler Kullanın
Hafif uygulama, videoyu düzenlemek ve birleştirmek için çeşitli formatlar kullanır. Bu formatlar MP4, 3GP, AVI, FLV, RM, RMVB, WMV, MOV, MPG, MPEG, MKV, VOB, ASF, F4V ve çok daha fazlasıdır.

Free-Video-Cutter-Joiner-pc

6. Kesme İşlemi
Uygulamanın kullanımı iki bölümle çok kolaydır. Video Kesici ve Video Birleştirici. Videonun başlangıcını ve bitişini ayarlamak için "Dosya Ekle" düğmesine dokunmanız yeterlidir. Burada “Kes” düğmesine tıklayın ve düzenleme işlemi başlar. Tüm süreç manueldir. Ve videoya katılmak için "katıl" düğmesine dokunun.

Ana Özellikler

  • Videoyu düzenleyin ve katılın
  • Hızlı hız
  • Farklı formatlar kullanın
  • Doğrudan yöntemle iki seçenek sunar
  • Her tür Windows ile çalışın
  • Arayüz kullanımı kolay
 
Üst Alt