En İyi Valorant Nişangah – Bilmeniz Gereken Ayarlar!

AkrepX

Forum Üyesi
Valorant-Crosshair.jpg

En İyi Valorant Nişangah – Bilmeniz gereken ayarlar!
Riot'un rüya projesi Valorant oyun dünyasını fethetmeye devam ederken, giderek daha fazla oyuncu oyunlarını geliştirmek ve oyun endüstrisinin dayanak noktasına tırmanmak istiyor. Sıkı çalışma için bir alternatif olmasa da, bazı temel değişiklikleri uygulayarak profesyonel bir oyuncu olma yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Genellikle, oyun içi taktik artı işaretinin önemi, fare DPI'sı olarak göz ardı edilir ve hassasiyet bu temel ayara tercih edilir. Bu cehalet bazı oyunlar için gerçek olabilir, ancak Valorant'ta bir artı ayarını vurgulamanız gerekir.Yeni başlayan veya deneyimli bir profesyonel olmanız farketmez; Bazı tavsiyelerle sürekli olarak geliştirebilirsiniz. Öyleyse, artı işaretinizi Valorant'ta nasıl yapılandırabileceğinizi görelim.

Valorant CrosshairKazandıran Bir Oyun Nasıl Kurulur?

Deneyimli birinci şahıs nişancı oyuncuları, FPS oyunlarının rekabetçi sahnesinde ustalaşmak istiyorsanız oyun içi ayarlarınızla oynamanız gerektiğini bilir . Ayrıca Valorant ayarlarında en iyi artı işaretini bulduysanız, savaşın yarısının zaten kazanıldığı konusunda hemfikirler!

Oyuna ilk başladığınızda, ekranınızın ortasında oldukça fazla yer kaplayacak dinamik bir artı işareti verilecektir. Profesyonel olmayı düşünmeyen oyuncular için uygundur, ancak e-spor dünyasına girmek istiyorsanız , işleri değiştirmenin zamanı geldi.
Best-Valorant-Crosshair-1024x576.jpg

İşte bu, otoritenizi kurmanın ve artı işaretinizi nasıl kurabileceğinizi öğrenmenin ve e-spor dünyasına hükmetme yolculuğunuza başlamanın ilk adımı!

Artı Rengi:

Renk vurgusu olmazsa olmaz mı diye düşüneceksiniz. Renk konfigürasyonu esastır. Rakibinizle yoğun bir savaştayken kaybettiğiniz artı işaretini aramak istemezsiniz. Sekiz seçenek arasından tercih ettiğiniz rengi seçebilirsiniz. Yine, savaşın ortasındaki katliamda artı işaretinizi bulamadığınız için lobiden rakibinizi izlemek istemediğiniz için çoğu renkle iyi görünen bir renk seçtiğinizden emin olun.

Anahatlar:

Valorant artı işaretinizi gözden kaçırmak istemiyorsanız, ana hat seçeneği size yardımcı olabilir. Bu seçeneği etkinleştirdiğinizde, siyah kenarlıklı bir artı işaretiniz olacaktır. Bu sınırların opaklığını ve kalınlığını da özelleştirebilirsiniz.

Merkez Nokta:

Bir madalyonun iki yüzü gibi! Artı işaretinize bir orta nokta eklemek, uzun çekimler için size doğruluk sağlayabilir. Yine de, artı işaretinize görsel kaos da katacaktır.

Ateşleme Hatası ile Artı İşareti Soldur:

Bu ayarı etkinleştirdiğinizde, otomatik bir silahla sürekli ateş ederseniz, haçınızın üst çizgisi kaybolacaktır. Ateş etmeyi bıraktığınızda, çizgi anında yeniden görünecektir.

İzlenen Oyuncunun Artı İşaretini Göster:

Bu ayarın yardımıyla diğer oyuncuların artı işaretlerini nasıl yapılandırdıklarını göreceksiniz. Ancak, bu özelliği yalnızca onları izlerken kullanabilirsiniz.

İç Hatlar ve Dış Hatlar:

Önünüzde iki seçenek olacağı için hattın en iyi setini seçme ayrıcalığına sahip olacaksınız ve bu setlerin ikisi de aynı işlevselliğe sahip. Opaklıklarını, uzunluklarını, kalınlıklarını ve merkezden uzaklıklarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ek olarak, hareket ve/veya ateşlemeye dinamik olarak tepki vermelerini isteyip istemediğinizi de seçebilirsiniz.
en iyi valorant crosshair


Şimdi en iyi Valorant artı ayarlarından bazılarını görelim.

Hakim Olmak ve Kazanmak İçin En İyi Crosshair Valorant Yapılandırmaları!

İşte en iyi e-spor oyuncularının kullandığı en iyi artı işareti Valorant kişiselleştirme tavsiyelerinden bazıları.
  • Eğer varsa artıları crosshair ayarlarını görmek , sen anahat opaklık için çok fazla değer koyarak önlemek için nasıl bilecek. Anlaşma, alanı değerlendirmek ve düşmanın konumunu ele geçirmek için kasıtlı olarak düşük tutulur.
  • Ateşleme hatası ve hareket hatası, oyuna yeni başlayan oyuncular için mükemmeldir. Ancak, görsel sıkıntı ve dağınıklıktan kaçınmak için zamanla onları uzak tutmanın daha iyi olduğunu anlayacaksınız.
  • Bu, oyununuzu geliştirecek veya bozacak tavsiyelerden biridir. İç satır değerlerini tek sayılarda tutun. Oyununuzu engelleyecek görsel bir tutarsızlık bulacaksınız.
  • Sıradan bir oyuncudan oyunun profesyoneline ve emektarına atlamak istiyorsanız, rakibinizi ideal bir şekilde değerlendirmenize ve hedef almanıza izin vereceğinden, orta nokta artı işareti içermeyen uygulamaya başlayın. Merkez nokta nişan almada bozulmaya neden olacak ve atışınızı etkileyecektir. Bu nedenle, orta noktayı kapalı tutun.
 
Üst