DU Meter for Windows 7.30

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
DU-Meter
DU Meter for Windows 7.30 adasda.pngU Metre (internet hız ölçer) PC Penceresi için Ücretsiz İndirin. Bilgisayarınızın çevrimiçi kullanımı için akıllı ve harika bir denetleyicidir. Raporlar oluşturarak, aerodinamik grafikler size veri indirme ve yükleme temelleri hakkında bilgi verir. DU Meter tarafından oluşturulan saatlik, günlük, haftalık ve aylık raporlarla veri aktarım hızlarınızı kontrol edin. Gelen ve giden trafiği gösterir.

DU-Meter-Download


PC Özellikleri için DU Metre
Çevrimiçi Trafiği Yönetin
Uygulama aracılığıyla çok fazla zaman alan herhangi bir indirme, bir e-posta ekinde takılma veya diğer herhangi bir tehlike ve beklenmedik çevrimiçi etkinlik hakkında bilgi alma. Çevrimiçi herhangi bir iş yaparken veri aktarım hızlarınızı kontrol edin.

Kronometre
Uygulama, gelen trafik kilometre taşlarından haberdar olmanız için alarmları etkinleştirmenize yardımcı olur. Ek olarak, komut satırı uygulamaya erişim sağlar ve maksimum, ortalama ve şu anda kaydırılmış veri hızlarını izlemek için komut dosyalarından ve toplu iş dosyalarından kronometreyi çalıştırır.

DU-Meter-PC


Özelleştirme ve Gezinme
Çevrimiçi trafiği görüntüleyen özelleştirilmiş bir pencereye sahip basitçe gezilen arayüz. Üç tür grafiğe sahip uygulama —Alan, Çizgi, Çubuk ve ayrıca üç mod ——- Bir grafik, İki ayrı grafik ve sıfır çizgisine sahip iki ayrı grafik. Windows 7 ile optimizasyona sahip olan ve gelen ve gelecek trafiğinizi güncellemek için Görev Çubuğunda sunulan özel olarak tasarlanmış bir araç çubuğu ile entegre edilmiştir. Tüm sürece yardımcı olmak için iyi organize edilmiş bir sihirbaza sahip ayar menüsü. Renkleri ve sesleri, veri aktarım hızlarını, grafikleri ve pencereleri ve e-posta eklerini özelleştirmenizi sağlayan seçenekler menüsü aracılığıyla kolay özelleştirme.

Ebeveynler ve İşadamları için Faydalı
Uygulamayı çocuğunuzun veya çalışanınızın bilgisayarına yükleyin ve uygulama tarafından hazırlanan haftalık veya aylık raporlarla bilgi alın. Ağ bağlantınızın her türlü kötüye kullanımı konusunda uyarı alabilirsiniz.

DU-Meter-Free-Download


Shareware Lisansı
Bir dizüstü bilgisayarın ve bilgisayarın Windows 32 bit işletim sistemi için mevcut olan paylaşılan yazılım lisansına sahip DU Meter, tüm yazılım kullanıcılarına belirli bir süre için ücretsiz deneme olarak sunulur, potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz indirilir. Bant genişliği kategorisine aittir.

Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP, uygulamayı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir .

internet-speed-meter

Ana Özellikler
  • Raporlar ve akıcı grafikler oluşturarak bilgisayarınızın çevrimiçi kullanımı için harika bir denetleyici
  • Çevrimiçi Trafiği Yönetin
  • Kronometrenin Kullanımı
  • Özelleştirme ve Gezinme
  • Ebeveynler ve İşadamları için Faydalı
  • Shareware Lisansı
  • Windows ile uyumlu
 
Üst Alt