Download Accelerator Plus for Windows 10.0.6.0 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
download-accelerator-plus
Download Accelerator Plus for Windows 10.0.6.0 indir.png


PC için Accelerator Plus'ı İndirin Tarayıcıya tam entegrasyona sahip, yaygın olarak DAP olarak bilinen Windows, indirme hızını artırmak için gelişmiş işlevselliğe sahiptir. Diğer önyükleme araçlarını barındırırken indirme süresini en aza indirin. Etkili dosya bölümleme ve hızlanan performansla çoklu indirme teknolojilerinin en iyi kombinasyonu. İndirme yükünü birkaç sunucuya aktarın, DAP dosyaları tam hızda indirmenize olanak tanır.

download-accelerator-plus-pc

Accelerator Plus Özelliklerini İndirin

Yüksek Hızlı İndirme

DAP, indirme hızını diğer herhangi bir programdan 5 kata kadar artırır. "İndir" düğmesine tıklayın ve birkaç dakika içinde küçük bir dosya indirin. Bir dosya kaynağı için birden fazla gerçek zamanlı bağlantı oluşturun ve indirme hızını optimize etmek, dosyayı hemen indirmenize yardımcı olur. Birkaç basit işlev ve seçenekle indirme hızınızı artırmanın yanı sıra, indirme sırasında dosyaları önizlemenizi sağlar, işlemi duraklatır ve başka bir zaman da devam ettirir.

Zamanlayıcı ve Devam Ettir ve Duraklat
Devam ettirme ve duraklatma gibi özellikler, kesintiye uğramış ve bozuk indirme işlemlerinin üstesinden gelmenize ve tarayıcınızın mevcut indirmeyi desteklememesi durumunda yardımcı olur. Bu özellikler manueldir ve DAP, planlama sırasında özellikleri kullanır. Zamanlayıcı aracı, indirmenizi özellikle ağ hızının yüksek olduğu geceleri programlamanıza yardımcı olur. Araç, tarayıcıyı ve otomatik olarak kapanır ve açar. Ek olarak, işlem sonrası seçenekleri tüm dosyaları indirdikten sonra bilgisayarı kapatır.

download-accelerator-plus-free


İndirilen İçeriği Paylaşın
DAP, indirilen dosyaları birkaç tıklamayla paylaşma olanağı sağlar. Diğer indiricilerle benzer arayüz, seçeneklerinden herhangi birine kolay erişim sağlar. DAP ile birlikte iki yardımcı programdan oluşur - SpeedBit Video İndirici ve YouTube'dan video indirmenize olanak tanıyan SpeedBit Video Hızlandırıcı.

Windows ile uyumlu
Her tür cihazla değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir. Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir. Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Serbest erişim
Bir dizüstü bilgisayarın ve bilgisayarın Windows 64-bit işletim sistemi için ücretsiz lisanslı Download Accelerator Plus, belirli bir süre için ücretsiz deneme olarak tüm yazılım kullanıcılarına sunuluyor, potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz indiriliyor. İndirme yöneticisi kategorisine aittir.

download-accelerator-plus-Windows

Ana Özellikler

  • Yüksek Hızlı İndirme
  • Zamanlayıcı ve Devam Ettir ve Duraklat
  • Zamanlayıcı ve Devam Ettir ve Duraklat
  • İndirilen İçeriği Paylaşın
  • Windows ile uyumlu
  • Serbest erişim
 
Üst Alt