Dead Pixel Buddy for Windows 1.1 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
dead-pixel-buddy
Dead Pixel Buddy for Windows 1.1indir.png


Dead Pixel Buddy Download for PC Windows, LCD ekranınızda her tür ölü pikseli tespit etmek için küçük ama güçlü bir yazılımdır. Kurulum gerektirmeden zamandan ve paradan tasarruf etmek ve işletim sisteminizin sabit diskinde çok az yer kaplamak için en iyi seçim.

dead-pixel-buddy-download

PC Özellikleri için Dead Pixel Buddy

Ölü Pikselin Tanımı

LCD ekran, kırmızı, mavi, yeşil vana gibi üç renkte olan 1024 × 768 ekranda yaklaşık 4 milyon pikselden oluşmaktadır. Bu valfler ışık kaynağını kontrol eder. Işık geçerken, pikseller monitörde farklı bir renk gösterir. Pikseller, ekranda görüntülenen herhangi bir görüntünün şekline bağlıdır. Ölü piksel, herhangi bir pikselin hatalı bir şeklidir ve yanlış renk çıktısı verir. Orijinal görüntü rengi yerine siyah nokta veya farklı bir renk olabilir.

Dead Pixel Buddy Süreci
Uygulama çok basit bir şekilde çalışır, sadece herhangi bir rengi seçin ve uygulama ölü veya sıkışmış pikseli algılamanızı sağlayan rengi tam ekran gösterir. İlk denemede hatalı pikselleri tanıyamayacağınız için otomatik geçiş için Zaman Döngüsü değerini değiştirmeniz gerekir. Önemli olan, işlemi farklı renklerle tekrarlamaktır çünkü ölü pikseller genellikle farklı görünür.

Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan uygulama, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP, uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir . Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Ücretsiz
Ücretsiz lisanslı Dead Pixel Buddy, Windows 32-bit ve ayrıca bir dizüstü bilgisayarın ve PC'nin 64-bit işletim sistemi için sınırsızdır ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir. Windows test ve performans kategorisine aittir.

Ana Özellikler

  • LCD ekranınızın ölü veya kırık piksellerini tespit etmek için küçük uygulama
  • 1024 × 768 ekranda yaklaşık 4 milyon pikselden oluşur
  • Kırmızı, mavi, yeşil vana gibi üç renkten oluşur
  • Ölü pikselleri tespit etmek için Zaman Döngüsü değerini kullanın
  • Windows ile uyumlu
  • Ücretsiz
 
Üst Alt