ComboFix for Windows 19.11.4.1 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
ComboFix
ComboFix for Windows 19.11.4.1indir.png


ComboFix Download for PC Windows, her tür kötü amaçlı yazılımı, casus yazılımı ve virüsü öldürmek için bir güvenlik aracı olarak çalışır. İlgili tüm kötü amaçlı yazılımları, truva atını, rootkit'i, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını otomatik olarak algılayın ve silin. Uygulama, kötü amaçlı yazılımları derinlemesine taramak için çok hızlı ve etkili bir şekilde çalışır ve analiz raporu ile kapsamlı sonuçlar verir. Sisteminizi her türlü enfeksiyondan temizlemek için en iyi seçenek. ComboFix Çevrimdışı Yükleyici sistemini indirin.

combofix-download

PC Özellikleri için ComboFix

İleri Düzey Kullanıcılar için Özel

Özellikle ileri düzey kullanıcılar için tasarlanabilen çok şık ve karmaşık bir uygulama. Yeni başlayanlar, sisteme ciddi şekilde zarar verebileceği için denemekten kaçınmalıdır. Daha iyi sonuçlar almak için dikkatli ve ustaca kullanmak. Herhangi bir hasar durumunda yedek kopya ve sistem geri yükleme noktası hazırlasa da. Bu nedenle, uygulamayı çalıştırmadan önce, RecycleBin, Temporary Internet Files ve Temp Folder olmak üzere verileri üç noktadan kaldırdığı için önemli verilerinizi yedeklemeye doğru taşıyın.

Windows ile uyumlu
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan yazılım, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP, uygulamayı çalıştırmak için temel olarak işletim sistemidir sorunsuz ve güvenilir. Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Hızlı çalış
Yaygın casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım çiftini tespit etme uzamsallığıyla, uygulama birkaç saniye içinde enfeksiyonu ortadan kaldırır. Ancak çok sayıda tehdit biraz zaman alabilir. Taradıktan sonra uygulama, tehditleri manuel olarak kaldırmanıza yardımcı olan bir analiz raporu sağlar.

Çalışma prosedürü
Uygulamayı çalıştırmak için diğer tüm anti-virüs programlarını kapatmanız gerekir. Ardından Cmbofix.exe'yi başlatmak için çift tıklayın. İş günlükleri tamamlandıktan sonra uygulama tarafından size verilecektir.

combofix-for-pc

Bildiri
Araç bittikten sonra sizin için bir rapor oluşturacaktır. Bunun için ödeme yapmak istiyorsanız, birisi para yaratmak için programın aracını kullanıyor olabilir. Bunu yapmadan önce, çalıştırdığınız tüm casus yazılım önleme veya virüsten koruma araçlarını kapatın. Önerilecek çok sayıda iyi araç var. Google Yönlendirme Virüsünü onarabilecek konumda olan 1 araç, Combofix olarak bilinir.

Önlemler
Bilgisayar yazılımı acemi kullanıcılar için tehlikelidir. En iyi kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımını yüklemeniz çok önemlidir. Bu, sisteminizi olası saldırılara karşı korur. Yani bilgisayarınızı temizlemek için arıyor veya farklı kişilerin cihazlarını düzeltmek için bir araç keşfetmeye çalışıyor olun. Combofix'i faydalı olacak şekilde keşfedeceksiniz. Bir bilgisayara zarar verebileceği uyarısı yine de doğrudur. Birçok bilgisayar birkaç viral kuşatma durumunda gelir. Yine de, TDSSKiller'ı çalıştırarak bilgisayarınıza zarar vermezsiniz. Ne yaptığınızı anlamıyor olsanız bile. Güvenli Mod'a erişmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

Yamalı ve Güncellenmiş
İşletim sisteminizin ve yazılımınızın tamamen yamalandığından ve güncellendiğinden emin olun. Programın kullanımı oldukça basit ve bilgisayarınıza indirmesi basit. Ayrıca casus yazılım saldırılarını fiziksel olarak kaldırmanıza da izin verebilir. Bugün çoğu insan, bilgisayar virüslerinden korumak için bir çeşit antivirüs yazılımı istediğinizi biliyor. Gezegendeki en iyi antivirüs yazılımına sahip olabilirsiniz. Ancak güncel değilse, aynı şekilde kaldırmanız da mümkündür.

Antivirüs ve antispyware ile Mücadele
Hala çok iyi bir antivirüs ve casus yazılım önleme programının yüklü olmasına ihtiyacınız var ve bunları güncel tutmanız gerekiyor. Kısacası, PC için ComboFix, kötü amaçlı yazılımları ve casus yazılımları ortadan kaldırmak için en iyi uygulamadır. Nasıl kullanılacağını anladığında. Bazı kötü amaçlı yazılımlar yalnızca ComboFix tarafından bilgisayarınızdan kaldırılabilir. Programın etkin olmayan bir Windows yüklemesini taramasına izin verilmesi durumunda. Kötü amaçlı yazılımları kaldırmaya çalışır ve eski sistemi çalıştırmaya devam ederseniz, yaptığınız şey budur.

Yönlendirme virüsünü ortadan kaldırın
Bir virüsü tanıyacak durumda olmayabilirsiniz. Ancak, bilgisayarınıza virüs bulaşmasını önlemek için harekete geçebilirsiniz. Neyse ki, yeniden yönlendirme virüsünü sisteminizden kesin olarak ortadan kaldırmak için inanılmaz derecede etkili bir yöntem var. Temelde bilgisayar korsanları tarafından tasarlanmış bir programdır. Denemek ve web sitelerinden bazı sahte ürünler satın almanızı sağlamak için. Yönlendirileceksiniz. Google Yönlendirme Virüsünün küçük, farklı bir dönüşü vardır. Bu da tam olarak tespit etmeyi ve çıkarmayı zorlaştırır. Kötü amaçlı yazılım temizleme yazılımı yükleyerek, bilgisayarınıza önemli ölçüde zarar verebilecek çok sayıda kötü amaçlı yazılım bulaşmasını tespit edebilirsiniz.

combofix-Windows


Enfeksiyonu ortadan kaldırın
Bu tür dosyaları gördüğünüzden emin olun. Lütfen rkill'in çalıştırdıktan sonra hiçbir dosyayı silmediğini unutmayın. Bu nedenle, enfeksiyonun ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak için yeniden başlatmadan önce iş istasyonunuzu taramanız çok önemlidir. Acil durumlarda yeniden bulaşma olasılığını durdurmak için yalnızca yedekleme dosyalarını kullanmak da çok önemlidir. Virüs bulaşmış dosyaları bulursanız, uygulama bunları otomatik olarak ortadan kaldırmaya çalışır. Virüsü ortadan kaldırmak için, virüslü dosyaları ve ayarları çözmeniz gerekir.

ComboFix Free Download Ana Özellikleri

  • Her tür kötü amaçlı yazılımı öldürmek için bir güvenlik aracı
  • İleri Düzey Kullanıcılar için Özel
  • Windows ile uyumlu
  • Hızlı çalış
  • Basit arayüz
  • Kullanımı kolay
 
Üst Alt