Burcunuza Göre Kim Sizden Hoşlanıyor? (Tarot)

img acıklama

Polen

Üye
14 Mar 2021
571

KOÇ: Sizden hoşlanan kişi kendi dünyasını kendi inşa etmiş, güçlü olduğu kadar sakin bir ruh halinde, çalışkan, iş hayatında ve sosyal hayatında fazlasıyla aktif konuşkan birisi

BOĞA: Sizden sizin gibi birisi hoşlanıyor diyebilirim, yani sinirlenince gözü hiçbir şeyi görmeyen, yıkıcı tavırlar sergiledikten sonra buna çok pişman olan, sizi şansı olarak gören, sessiz bir yapıda maneviyatı yüksek bir kişi

İKİZLER: Sizden adalet duygusu gelişmiş, çevresinde ve özellikle de sizin enerjinizden beslenen, olaylar hususunda kendisini akışa bırakmış, kendisini yalnız hisseden, parasal anlamda eli açık ve bolluk bereket sahibi birisi hoşlanıyor.

YENGEÇ: Sizden hoşlanan kişi biraz gözü kara, maceraperest, yavaş ama emin adımlar atan enerjilerde, çeşitli nimetler için birçok şeyi geride bırakmaktan çekinmeyen, çalışkan ve sahiplenen birisi.

ASLAN: Sizden hoşlanan kişi özgürlüğüne düşkün, istediği şeyler hususunda gözü kara, önüne çıkan fırsatlar konusunda risk almaktan çekinmeyen, yavaş ama sağlam adımlar atan, çekici birisi.

BAŞAK: Sizden hoşlanan kişi çok duygusal ve hassas bir karakter Hatta size karşı duyguları hoşlanmaktan epey fazla, küllerinden yeniden doğmayı bilen, herkesin takdirini kazanabilecek beceride, kendi şansını kendi ortaya koyan ruhsal olarak güçlü birisi.

TERAZİ: Sizden çeşitli alanlardaki başarılarıyla kendisini birçok kişiye kanıtlamış, hassas bir ruhu olduğu kadar adil olmak için savaşan, inatçı, cesur ve bir o kadar da cazibesiyle baş döndüren, çektiği sıkıntılara rağmen daima yeniden çiçek açmasını bilen birisi hoşlanıyor.

AKREP: Bu kişi biraz kurnaz bir kişi, aslında derinlerde masum ve çocuksu bir yanı var ancak ulaşmak istediği şeylere akıllıca hileler yoluyla ulaşmaya çalışan, kendi dünyasını bin bir çabayla ilmek ilmek oluşturmuş, ruhunda derin yaraları olsa da iyileşmeyi bir şekilde başarmış birisi.

YAY: Kendi iç dünyasında ve çevresindeki insanlarla çatışmaları yüksek, muhalif bir ruha sahip olan, duygularını göstermekten çekinmeyen, hayalperest bir yapıda ve bu hayalleri gerçekleştirmek için risk almaktan çekinmeyen birisi senden hoşlanıyor.

OĞLAK: Senin beyaz atlı prensin olmak isteyen, eğlenceli ve tutkulu bir ruha sahip, olgun, çalışkan, emek vermekten korkmayan, kararlı ve fazlasıyla korumacı birisi senden hoşlanıyor.

KOVA: Dışarıdan soğuk görünen, fazla hareketsizmiş gibi duran ama aslında savaşmak için güç toplamaya çalışan, sabırlı, geçmişinde yaşadığı durumlardan dolayı ruhen yorgun, fazlasıyla olgun birisi senden hoşlanıyor.

BALIK: Arzu ve isteklerinin peşinden gözünü karartıp gitmekten çekinmeyen, birçok konuda kuvvetli, sayısız hayalini gerçekleştirebilecek kadar kendine güvenen, fazla sahiplenici ve kıskanç birisi senden hoşlanıyor.


...
 
Üst Alt