Avocode for Windows 3.0.0

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
Avocode
Avocode for Windows 3.0.0 adasda.png


PC Windows için Avocode Avocode 64-bit aracılığıyla Windows bilgisayarda PSD ve Sketch tasarımlarını açın. Doğrudan kaplamalardan CSS, Anında ve XML oluşturun ve resimleri, renkleri, yazı tiplerini, stilleri, boyutları ve ölçüleri aktarın. Takım takipçilerinizi arayın ve sadece müşteri izinlerini alın. Her insan aynı zamanda benzer bir tasarımı inceleyebilir. Yorumlar aracılığıyla özel tasarım geri bildirimi sunun ve bir değişiklikten sonra bilgi alın. Tasarım ayarlamalarını birlikte ve planlanan projelere kaydedin. Her Photoshop plus Outline kaynak dosyasını, tüm ekibinizin iletişim kurabileceği, açabileceği ve 7/24 indirebileceği tek bir güvenli yere yükleyin. Bugünlerde Windows bilgisayar için Avocode 64-bit'i Ücretsiz İndirin!

avocode-windows


PC Ana Noktaları için Avocode:

Photoshop ve Sketch olmadan .psd ve .outline'ı açın
Avocode, Photoshop ve Sketch projelerine kişisel olarak odaklanır. Böylece Avocode'a yüklediğiniz her tasarımı açıp inceleyebilirsiniz.


Bir tasarım aracılığıyla CSS, Anında Arama, Android ve Yanıtlama Yerel kodunu aktarın
Kaplama artı yazı tipi stilleri, px, pt ve dp parçalarında ve ayrıca HEX, UIcolor veya HEX8'de renkler içeren JS kodunda kısa CSS, Daha Az, Sass, Less, SCSS, Stylus, Instant, Android ve CSS oluşturun.

@ 4x veya hdpi amacına kadar resimleri aktarın
Bir katmanı, birçok katmanı veya projenin bir bölümünü seçin ve bir görüntü gibi aktarın. Birkaç çözünürlük için ekstra seçenekleri geliştirin. Hatta ölçeklendirebilir ve vektör formlarını her masaüstü, iOS veya Android ekranına aktarabilirsiniz.

Özel # BADA55 renkleri
renkleri elle tekrarlamanın yanı sıra değiştirerek… işte bu son gün. Sadece bir gölge seçin ve renk kodu anında panonuza eklenecektir, böylece istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Basit metin, resimler veya HTML kodu gibi metin katmanlarını aktarın
Bir metin katmanı seçtikten sonra, bunu bir görüntü gibi aktarabilir, basit metni kopyalayabilir veya HTML etiketleri üzerinden metin kopyalayabilirsiniz. STYLES panosu, hepinizi yazı tipi ailesi, yazı tipi ağırlığı ve yazı tipi boyutu olarak gösterecektir.

Özel ölçümler, göze çarpma yok
doğrudan her boyut veya alanı alın. Belirli düzenlemeleri test etmenize izin veren kılavuzları ekleyin, taşıyın ve ortadan kaldırın. Bunları, her amaçtan her yere bir alan oluşturmak için de kullanabilirsiniz.


Her şeyi taşınabilir olarak ifade edin
kod çıktısını gizleyerek veya dilimlerini yeniden düzenleyerek değiştirebilirsiniz. Koddaki her değeri (renkler, yazı tipi, gradyan, boyut, mesafe) bir taşınabilir gibi ifade edin ve ikame edin, ayrıca aktarılan koda mekanik olarak bakacaktır.

Projeleri paylaşın ve ekip üyelerini arayın
meslektaşınızın tasarımcısının Avocode'daki özelinde tüm proje özelliklerini kaldırmasına izin verin. Ayrıca, tasarımı incelemek isteyen veya sadece yorum yapmak isteyen kişilerin bir topluluk bağlantısını paylaşmak isteyen ekip takipçilerini de arayabilirsiniz.

.Psd plus .sketch'i bir eklenti aracılığıyla senkronize edin,
Avocode'a bir proje veya inceleme yüklemek için açıkça Photoshop veya Sketch uygulamasında kalabilirsiniz. Eklentimizi kurun, senkronizasyona basın ve proje hızlı bir şekilde Avocode bulutunuza bakacaktır.

Projenin her bölümünü seçin ve en üstüne yorum yapın
Her şey hakkında konuşun, düşüncenizi netleştirin ve tam olarak projenin tepesinde bulunan yorumlar aracılığıyla grubunuza geri bildirimde bulunun. Her bölüme odaklanın, ekleyin, yanıtlayın ve ekibiniz aracılığıyla gerçek zamanlı olarak yorumları çözün.

Slack'te ekibinizin gelişimi hakkında bilgi alın
Ekip üyeleriniz, bir proje yükledikten, bir incelemeyi geliştirdikten veya bir yorum yazdıktan sonra e-posta yoluyla veya adanmış bir Slack kanalında bilgi alın. Avocode uygulamasındaki etkinlikler çubuğunda geliştirmeyi takip edebilirsiniz.

Kimin neyi alacağına ulaşın
Ekip arkadaşlarınızı, dış çalışanları ve serbest çalışanları arayın ve ekibinizdeki kesin planlar için izinlerini alın. Üçüncü taraflara (kullanıcılar gibi) genel bir bağlantı aracılığıyla projenin bir önizlemesini paylaşın ve yoruma izin verin.

Tüm projeleriniz için tek bir yer
Ekibiniz aracılığıyla projeleri Avocode bulutuna yükleyin, sürümleri ve tasarım ayarlarını (ölçek, platform, birimler) senkronize edin. Ekip takipçilerinizin en son tasarım revizyonlarını 7/24 indirmesinin yanı sıra iletişime geçmesine, incelemesine izin verin.


Avocode Filehippo vizyonunuzdaki tüm incelemeler

İhtiyaç duyduğunuz kadar yeniden tasarlayın. Avocode, tüm proje sürümleriniz için en son kaynak gibi çalışır. Revizyonları yalnızca en üstte yükleyebilir, ardından bunları yan yana görsel olarak ilişkilendirebilirsiniz.

Güvenli gözaltı için sıfır zaman ne kadar zararsız olsa da
daha sonra projenizi Avocode bulutuna yüklersiniz; ekibinize uygun olarak geliştirilir. Avocode'a yüklediğiniz her şey bir SSL sertifikası ile şifrelenir, böylece tasarımınız gerçekten size ait olur.

Planlarınızda arama yapmanın yanı sıra projeleri sıralayın
Avocode, ihtiyaç duyduğunuz sayıda proje üzerinde çalışmanıza olanak tanır. Herhangi bir tasarımı yüklediğinizde, sonuç olarak sıralayın. Bir şekilde izliyorsanız, tasarımınızı önizlemek için yalnızca arama çubuğuna yazın veya SPACE tuşuna basın.

Avocode uygulaması, herhangi bir işletim sisteminde PSD / Sketch projelerini çıkarır
Sketch'i Windows'ta veya Linux'ta PSD'de açmak, Avocode aracılığıyla olası olanın yalnızca bir başlangıcıdır. Açtığınız tüm tasarım hatasız piksel çıkarılacak ve indirilecek, böylece iletişime geçebilirsiniz

İlgili diğer Sürüm Bağlantıları
Windows 7,10,8 (x32 / x64 / x86) için Avocode İndirme


Avocode 3.0.0 (32-bit)
Avocode 3.7.2 (64-bit)
 
Üst Alt