Adwcleaner for Windows 8.1.0

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
AdwCleaner

Adwcleaner for Windows 8.1.0 adasda.png


Malwarebytes Adwcleaner for PC Windows özellikle adware, spyware, Toolbar, PUP ve tarayıcı korsanlarını tespit etmek ve kaldırmak için kullanılır. Gerekli programların yüklenmesiyle birkaç istenmeyen program yükleniyor. Daha iyi kullanıcı deneyimi için bu tür istenmeyen programlardan kurtulmak için Malwarebytes AdwCleaner'ı indirin.

adwcleaner-windows

AdwCleaner'ın amaçladığı program türleri, genellikle kullanıcıların web üzerinden indirdiği açık paketlerden geçer. Birkaç durumda, bir programı indirdikten sonra ve yükleyin. Kurulum, indirdiğiniz programın yanına kurulacak programlar hakkında netleşecektir. Özel bir kurulum yaparsanız, bu can sıkıcı programlar otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecek ve sizden eklenen tarayıcı araç çubukları, reklam yazılımları ve diğer can sıkıcı programlarla çıkacaktır.

AdwCleaner Çevrimdışı Yükleyici Biçimini İndirin. Bu tür programları bulmak ve ortadan kaldırmak için bir plandır. AdwCleaner, bilgisayarınızı rahatsız edici programların yanı sıra kötü amaçlı yazılımlardan kurtarır.

PC Özellikleri için Adwcleaner (Adwcleaner for PC Features)

Hızlı Temizleyici (Quick Cleaner)
AdwCleaner istenmeyen programları, kayıt dosyalarını ve tüm gereksiz verileri en hızlı şekilde arar. Sadece "Sil Düğmesine" tıklayın ve program tüm açık uygulamaları kapatır ve tehlikeli dosyaları kaldırır. Temizledikten sonra sistemi yeniden başlatmanız gerekiyor.

Taşınabilir Uygulama (Portable App)
Taşınabilir olan uygulama, birden fazla bilgisayarda kullanmak için USB'ye götürebileceğiniz için daha güvenilir ve etkilidir.

Tara ve Algıla (Scan and Detect)
AdwCleaner, hangi dosyaların veya kayıt defteri girişlerinin silinmesi gerektiğini bulmanızı sağlayan bir metin belgesinde sonuçların ayrıntılarını gösterir. Şimdi istenmeyen dosyaları seçin ve ilgili tüm reklam yazılımlarını kaldıran temizle düğmesine tıklayın.

AdwCleaner for PC


Reklamlardan ve Spiteful Araç Çubuklarından Kaçının (Avoid Ads & Spiteful Toolbars)
AdwCleaner, tüm PUP veya LPI'ya saldıran, reklamları rahatsız eden ve kötü amaçlı yazılımları ele geçiren güçlü bir uygulamadır. Ayrıca, çevrimiçi sörfünüzü güvenli ve emniyetli hale getirmek için tüm araç çubuklarını veya tarayıcıdaki reklamları kaldırır.

RKill Aracı (RKill Tool)
Bazen AdwCleaner, proxy adı verilen reklam yazılımlarını kaldırdığı için internet bağlantısını durdurur. Ağ ayarını sıfırlayan RKill aracını kullanın.

Windows ile uyumlu (Compatible with Windows)
Tüm cihaz türleriyle değişen uyumluluğa sahip olan yazılım, tüm Windows türleriyle özel uyumluluğa sahiptir. Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP, uygulamayı çalıştırmak için temel olarak işletim sistemleridir sorunsuz ve güvenilir. Ek olarak, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir

Adware tanımı (Definition of adware)
Reklam yazılımı, can sıkıcı reklamlarınızı görüntüleyen bir yazılımdır. Açılır pencerelerde veya PC'nizdeki veya tarayıcınızdaki bir araç çubuğunda görüntülenen reklamlar aracılığıyla bir tür ücretsiz yazılım yardımı olabilir. En iyi reklam yazılımı rahatsız edicidir, ancak güvenlidir. Ancak özel bilgilerinizi toplamak için özellikle kullanılıyor, ziyaret ettiğiniz web sitelerini takip edin.

Reklam yazılımı nasıl durdurulur (How to stop adware)
Bir reklam yazılımı temizleyicisi aracılığıyla bir antivirüs kullanmak. Tarayıcınızın, CPU'nuzun, yazılım gibi en yeni bilgilere ve güvenlik bölgelerine sahip olduğundan emin olun. İnterneti tüketirken bir güvenlik duvarı başlatın. Şu anda Windows bilgisayar için AdwCleaner'ı indirin!
 
Üst Alt