Adobe Dreamweaver for Windows CC 2020 20.1 indirme ve kurulum

img acıklama

TeKo

Sohbetdesin.Com Kullanıcısı
Radyo Founder
17 Şub 2021
253
adobe-dreamweaver
Adobe Dreamweaver for Windows CC 2020 20.1 indir.png


PC için Adobe Dreamweaver Windows, modern tarzda web sayfaları oluşturmak ve tasarlamak için çok yönlü ve en yeni bir programdır. Birkaç önemsiz iyileştirme ile uygulama, Element Hızlı Görünümü, Canlı Görünümde Yeni düzenleme yetenekleri, Canlı Görünüm'e HTML öğeleri eklemek için Canlı Ekleme ve günlük kodları kolayca oluşturmak için çok daha fazlası gibi birçok özellikten oluşur.

adobe dreamweaver pc


PC Özellikleri için Adobe Dreamweaver
Hızlı Kodlama Özellikleri

Programın kodlama motoru, kodlar oluşturmanıza ve Canlı Görünüm işlevi aracılığıyla önizlemenize yardımcı olur, bu, geliştiricilerin kodda çevrimiçi olarak yaptığı herhangi bir değişiklik hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Kod ipuçlarına kolayca erişme ve bu ipuçlarını öğrenmenin yanı sıra, kusurları azaltmak için HTML, CSS ve diğer web standartlarında düzenleyerek sitenin gelişimini hızlandırır.

Bulut tabanlı Program
Bulut tabanlı programın ağ bağlantısına ihtiyacı vardır ve onu kullanmak için Creative Cloud'a abone olmanız gerekir. Aslında, abonelik sizi Adobe Creative Cloud ile ilişkilendirir, ancak web sayfalarını kolayca düzenleyebilir, verilerinizi Creative Cloud'a senkronize edebilir ve yedekleyebilirsiniz.

adobe dreamweaver download

Destek dilleri
Sınırsız komut dosyası ve dil mevcuttur ve HTML, Visual Basic, CSS, XML, PHP, Java, JavaScript ve çok daha fazlası gibi sözdizimi vurgulamayı destekler. Kod ipuçlarının yalnızca HTML, CSS, JavaScript ve PHP'de kullanılabileceğini unutmayın.

Kodlama için Harika Araçlar
Program, yayınlamadan önce sayfaları kontrol etmek için Live View, ekran boyutlarıyla birkaç uygun stil uygulamak için CSS3 ve HTML5, e-ticaret sitelerini düzenlemek ve oluşturmak için Business Catalyst paneli, için FTP gibi bir web sitesi tasarlamak ve geliştirmek için tüm temel araçlarla donatılmıştır. dosyaları kaydetme ve yükleme, Adobe Creative Suite zamandan ve işten tasarruf etmek için kullanılır.

CMS Desteği
CMS desteği, dosyalara hızlı bir şekilde erişmenizi ve güncellemenizi sağlar. WordPress, Joomla ve Drupal gibi CMS platformları, yayınlamadan önce web sayfalarının yapısı, stili ve tamamlanması hakkında sizi bilgilendirir. Canlı Görünüm Navigasyonunun yardımıyla dinamik uygulamaları önizleyebilirsiniz.

adobe dreamweaver free download

Ana Özellikler
  • Web sayfaları oluşturmak ve tasarlamak için çok yönlü ve en yeni program
  • Birden çok özellikten oluşur
  • Hızlı Kodlama Özellikleri
  • Destek dilleri
  • Bulut tabanlı Program
  • Kodlama için Harika Araçlar
  • CMS Desteği
 
Üst Alt