2021'de Öne Çıkan 12 Güzellik Trendi

img acıklama

Linux

Kurucu
Yönetici
Moderatör
13 Şub 2021
3,217Tam Yandan

Ortadan saç ayrımına yeni rakip ekstrem ayrım. Bu saç modeli yüz şeklinizi daha ince göstermek için de birebir.


Cüretkar Bakışlar

Renkli göz makyajının trend listesinden inmeye niyeti yok. Fuşyanın yanında lila ve turuncuları da far paletinize ekleyin.


Kırmızının 50 Tonu

Ateş kırmızısından rorange'a, bordoya göz kırpan renklerden daha günlük seçeneklere kırmızının 50 tonu bu yaz hayatımızda.


Ensede Topuz

Sofistike, asil ve pratik bir saç modeli için ensede şekillendireceğiniz sıkı topuz harika bir seçenek!


Doğal Allık

Minimal cilt görünümleri doğal bir allık dokunuşuyla taçlanıyor. Cilt tipinize göre mat veya parlak bitiş tercihi ise sizin elinizde.


Eforsuz Saçlar

Saçlarınız için ayna karşısında vakit geçirmekten hoşlanmıyorsanız bu trend tam size göre. Kendi kendine kurumuş, ipeksi ve eforsuz görünümler dikkat çekiyor.


Damga Bakışlar

Grafik eyeliner'ın popülaritesi devam ediyor, ancak kendisine bir rakip çıktı! Siyah, cesur ve çerçeveli bakışlar gece görünümlerinin yeni vazgeçilmezi.


Daha Bronz

Doğal cilt görünümleri ultra bronz renk yelpazesiyle ısınıyor ve boyut kazanıyor. Parlak bitişli sıcak tonlar yaz makyajının yeni olmazsa olmazı.


Minimal At Kuyruğu

Karşınızda oldukça pratik bir saç görünümü daha! Ensede toplayacağınız minimal at kuyrukları hem günlük hem de etkinlik görünümlerinin yeni favorisi.Yenilikçi Bölgeler

Parçalı saç renkleri yeni sezonda da olmazsa olmazlardan. Farklı tutamları renklendirerek elde edeceğiniz bu görünüm saçlarınıza hareket ve eğlence katmak için birebir.Neon Dudaklar

Bakışlardaki canlı ve parlak tonlar dudaklara da ilham veriyor. Neon rujları bu sezon makyaj koleksiyonunuza mutlaka eklemelisiniz.


Bob Kesim

Bob kesim trend listesinde zirveye oynayanlardan. Romantik, modern, retro ve dahası... Her karaktere kolayca giren bu kısa saç modeli yaz sezonuna taze bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir.


Alıntı
 
Üst Alt